👕 Ubrania

Osiem par? W trzypakach? Jak?

1 polubienie

Ups, sorry 2 X 3 = 6 pomyłka :stuck_out_tongue:

1 polubienie

tak mu wyszło. Co? Miał sobie dodać?

17 minutowa referencja jeśli ktoś nie kojarzy :wink:

2 polubienia

Zamówiłem niedawno znowu koszulki z Adlera w wersji Basic i niesamowicie się rozczarowałem. Materiał różni się od tych, które kupowałem rok i dwa lata temu. Na dodatek niektóre koszulki są o kilka cm krótsze i ogólnie wydają się ciaśniejsze, a wszystkie jakie zamówiłem są tego samego rozmiaru, różnią się tylko kolorem + przyszła mi jedna koszulka w innym kolorze niż zamawiałem. Ogólnie bardzo się rozczarowałem i chyba przestanę stamtąd zamawiać.

2 polubienia

Zwrot?

Ja zwykle zamawiam od nich Heavy New; ale ostatnio brałem jakieś w 2020 roku więc nie potwierdzam/nie zaprzeczam.

BTW: z ostatnich zakupów, mogę z czystym sercem polecić bomber jacket MA-1 z Uniqlo. Bardzo miło się w tym chodzi wieczorami. Klasyka gatunku. W tym roku nieco oversized (zwłaszcza rękawy).

Koszulki od razu jak przyszły to poszły do prania, poza tym dziewczyna powiedziała, że dla niej są super i je przejmie, no ale niesmak pozostał, bo byłem zadowolony z koszulek z Adlera i każdemu polecałem, a tu takie rozczarowanie.

1 polubienie

Zamówiłbym na próbę ale mam pełną szafę koszulek :smiley: Ostatnio poszalałem z Uniqlo.

@Tadek ile czeka się na dostawę z Uniqlo?

Zależy jaką dostawę wybierzesz, ale przy standardowej zwykle koło 5-7 dni. Raz mi się zdarzyło dłużej ale to zawaliła poczta PL.

2 polubienia

https://faq-eu.uniqlo.com/pkb_Home_UQ_EU?id=kA13z000000Xloa&l=en_US&c=category_uq_eu_dk_se%3AUQEU_C1_3&fs=Search&pn=1

potwierdzam, w PL zamówione w poniedziałek potrafi przyjść we czwartek-piątek, zależy jak się poczta spręży

1 polubienie

Ilu z Was miało ciuchy Patagonii? Kupiłem kiedyś na wyjazd na Islandię ich kurtkę (używaną) 3in1 za śmieszne pieniądze - £40. Już ją sprzedałem ale muszę przyznać, że byłem z niej zadowolony. Teraz chciałbym kupić bluzę na ekspres, ale kosztuje £110 i zastanawiam się, czy warto. Napaliłem się na nią jak arab na kurs pilotażu i staram się jakoś racjonalizować ten zakup.

1 polubienie

Po pierwsze warto bo się napaliłeś.

Po drugie warto bo Patagonia robi bardzo dobre ciuchy

Po trzecie 110 GBP to 59% 1 DKT więc warto tym bardziej.

7 polubień

Warto, również dlatego: https://cragmagazine.pl/patagonia-chce-abys-kupowal-ubrania-z-drugiej-reki/

4 polubienia

ja mam kilka koszulek, longsleeve, kilka bluz, kurtki, nerkę; Żona za moim przykładem ma też puchówkę i jesienną parkę - wszystko top jakość, nie ma się do czego przyczepić, tylko każdy model potrafi mieć nieco inną rozmiarówkę (np. koszulki wszystkie L, a wymiarami się różnią i połowę z nich mógłbym mieć M)

3x ^TO

chociaż zależy co dokładnie chcesz kupić, bo np przeciwdeszczowe kurtki innych marek za nieco tylko większe pieniądze potrafią być dużo lepsze

2 polubienia

YOLO, zamówiona. Dzięki Panowie!

3 polubienia

Jakie doradzicie spodnie do koszuli (bez krawatu) i do Jordanów (różnych modeli, ale nie niskich)? Szukam czegoś czarnego, wygodnego, na pogodę 33°+, ale na pewno nie mogą to być żadne slim fity. Ew. za jakim materiałem się rozglądać, bo w okolicy jest chyba ze sto miejsc gdzie szyją na miarę, tyle że póki co nie wiem czego chcę…

Lniane albo bawelniano-lniane chino trausers w regular fit. Nie podam niestety konkretnych marek, bo nie wiem który robi dobre spodnie z lnem.

1 polubienie

Cienkie, nosi się jak dresy, mega rozciągliwe a wygląda ciągle jak smart trousers do biura.
Zwykle są dostępne w lecie w trzech, czterech kolorach, włączając w to czarny.

Szare mam właśnie na tyłku :smiley:

2 polubienia

Poszedłem przymierzyć te “Men Smart DRY-EX Ultra Stretch Ankle Length Trousers” z Uniqlo, ale niestety na mnie (przynajmniej w opcji czarnej) wyglądały trochę jak dres, a celuję w coś bardziej jak na wypad do skybaru, restauracji itd. Teoretycznie standardowe jeansy by się nadawały, tylko z wygodą w nich słabo.