👕 Ubrania

Powstaje uniqlo w Warszawie :smiling_face_with_three_hearts:

Jeszcze jakis czas temu bawilem sie w kupowanie na allegro tych fruit of the loom, adlerow i innych takich, ale jak kupilem airism od uniqlo to nic nie ma do tego podjazdu.

7 polubień

@sivy @piotrek69 muszę, absolutnie muszę poznać Waszą opinię

https://www.gucci.com/pl/en_gb/pr/men/accessories-for-men/hats-and-gloves-for-men/baseball-hats-for-men/adidas-x-gucci-double-sided-baseball-hat-p-7194064HAST9760

6 polubień

jezu ku.wa błagam nie:)
jedyna którą uznaje to condor - najlepiej starą wersje jak się uda znaleźć bez napisu na rzepie condor:)

1 polubienie

Nikt mnie nie pytał to powiem… Fajne

Możesz nosić czapkę z daszkiem do tyłku i wciąż nie będzie cię słońce razić.

4 polubienia

to czapka dla Urbana, zeby mu na uszy deszcz nie padal

5 polubień

@pawelorzech @6ghost9
Wnioskuję o wprowadzenie poza “serduszkiem” reakcji na posta w postaci “rzygania”.

8 polubień

niestety juz mu sie nie przyda :candle:

3 polubienia

Mamy Sherlocka Holmesa w domu

2 polubienia

Za 590 ojro to Szerloka powinni dołączać w komplecie.

Kiedy rano pracujesz jako Sherlock Holmes, a wieczorem idziesz na Hardbassy jako Gopnik

4 polubienia

Ok it’s official

6 polubień

Gdzie?!

1 polubienie

Domy towarowe centrum,

Zdjęcie niemoje

2 polubienia

Ale to wspaniała sytuacja. Dziejuje

1 polubienie

Zazdrość. Czechy Radomiem Europy.

Aż takie dobre te ubrania? Często widzę tutaj zachwyty nad nimi. Widzę, że cenowo i stylem nie odbiega to od ubrań z Arketu, które zazwyczaj kupuję.

Arket plasuje się tak ćwierć, może pół poziomu wyżej niż Uniqlo.
Ale jak nie próbowałeś to polecam koszulki Uniqlo U Airism; nosi się je wspaniale, nie trzeba prasować, nie zniekształcają się w praniu i wyglądają bardzo premium.
Do tego polecę bieliznę Airism (może niekoniecznie na zimę, ale to jest moje go-to na pozostałe miesiące. I chyba wszystko z Heattech; wspaniała technologia.

Moja garderoba obecnie to jakieś 75% Uniqlo. Jakby był sklep stacjonarny to pewnie byłoby więcej.

3 polubienia

Ja gdzieś od 8 lat kupuję w Uniqlo rzeczy, głównie basicowe, od skarpet i bokserek, po koszulki i bluzy, przez ten czas chyba nic mi się nie zepsuło, nie musiałem wyrzucać, dobrze znoszą pranie, do tego jakość i kroje są lepsze niż w innych sieciówkach, a cena wcale nie aż tak wyższa…
Dżinsy noszę już praktycznie tylko od nich, bo doskonale mi pasują krojem i materiałem, a rozmiarówka jest w miarę powtarzalna, więc mogę co roku kupować online kolejną parę i zawsze trafić.

Bardzo jestem ciekaw cen na polskim rynku, bo np. w Malezji mimo że na metkach ceny w € były takie same jak w europejskich sklepach, to w tamtejszych Ringgitach wychodziło po przeliczeniu na zł około 20% taniej, niż w Europie…

A jak z rozmiarami? Standardowe czy trzeba brać poprawkę na Azję i kupować raczej rozmiar wyżej?

Normalne. To jest międzynarodowa marka, Japonia, USA i EU potrafią mieć zupełnie inne produkty

1 polubienie