Tsubasa Ozora wrócił - Nagrany #47

Robimy krótką aktualizację o stanie Apex Legends, który aktualnie znów zajmuje nam większość życia gracza. Później Andrzej opowie Wam wrażenia z rozgrywki i otoczki w Captain Tsubasa: Rise of New Champions. Są tu fani Kapitana Tsubasy (nieszczęśliwie zwanego w Polsce także Kapitan… Jastrząb)?

Wejdź na https://www.patreon.com/nagrany i wspieraj Nagranego. Już od 15 zł lub 3$ miesięcznie możesz zostać Mecenasem tego podcastu i otrzymać dostęp do bonusowych treści dla Patronów.

2 polubienia

W Apexie jakieś tam sukcesy delikatne mamy.
Pod koniec 2020 nasza drużyna z Ur Queeen na czele wygrała turniej.
W drużynie był wtedy JelliedCorn, który zrobił tam głównie robotę, a aktualnie często streamuje podczas mniejszych turniejów za już jakieś konkretne stawki.
Edit// Nasza - w sensie Polacy xP

2 polubienia

Nie jestem fanem CSa, ale mówienie, że tam nie ma taktyki jest niezłą ignorancją :stuck_out_tongue: Te wszystkie pixel-perfect smoke’i, różne wbity, itd.

Powiedziałbym, że takie BR typu Warzone, czy Apex to prawie zero taktyki. Zawsze gra wygląda inaczej, zawsze masz inne bronie, biegniesz z innej strony i gdzie indziej jest burza, itd. - innymi słowy, jest tutaj tyle zmiennych, że taktyka jest tylko udawana, albo w większości przypadków w ogóle jej nie ma i liczy się pure skill.

Ze swojego przykładu, widzę że grając w różne BR bez problemu często wygrywam, a prawie zawsze jestem gdzieś blisko topki (bo po prostu mam nienajgorszego skilla w strzelaniu). Potem wbijam na CSa i nie wiem, co się dzieje (a tutaj mapę znam na wylot, po prostu ludzie wjeżdżają taktyką i ja umieram, zanim cokolwiek zobaczę).

Ale może po prostu mi się wydaje i to tylko mój przypadek…

3 polubienia

Boże jaka tu intensywność niezwykła jest :slight_smile:

Od tego czasu ich skille się tylko zwiększyły. Sam motyw, że można Wratą na tacticalu podbiec do kogoś, żeby ultem go porwać - rozwalił głowę.
Wiele się nauczyłem oglądając ich.
Ze światowych graczy polecam jeszcze iiTzTimmy, aceu, Apryze i Rogue.
for fun czasem oglądam Zeusa, który potrafi pięknie trollować streamerów udając Marvina, lub polować na cheaterów (konsolowiec) i staycationa, który najczęsciej gra na PS. Do tych 2 ostatnich linki poniżej.

1 polubienie