Trzymiesięczny trial YouTube Premium dla ultracebularzy

Ale wymaga mega gimnastyki. Musicie sobie zainstalować… PUBG Mobile. I będziecie musieli podać googlowi numer karty.

Szczerze mówiąc to nie wiem, jaki jest normalny trial w Polsce, wiec może to żadna okazja. No ale pisze tak czy siak, bo mój szwagier-gracz postanowił zbombardować nam grupę na iMessage tym „niesamowitym” odkryciem.

Trzeba wejść gdzieś w eventy i znaleźć to poniżej i tam jest podobno jakiś link.

Chyba tylko dla tych, co to wcześniej triala nie mieli.

Proszę docenić moje wspieranie cebuli, bo specjalnie instalowałem discourse, żeby Wam o tym powiedzieć.

Wracam do swojej zimowej jaskini
Do wiosny! :call_me_hand:t2:

6 polubień

Kurczę, tyle kombinacji, a można było mieć yt premium w opcji Family za 7.5 zł :wink:

Wystarczył darmowy VPN, konto założone na Argentynę i kupno premium na tamto konto :wink:

Nie wiem czy jeszcze jest taka możliwość, ale myślę, że warto sprawdzić :slight_smile:

Nie. Nie warto. Może się opłaca, ale nie warto.
Warto mówić firmom „halo, tu jestem. Tu płace. Nie zaniedbujcie tego rynku”, żeby nowe produkty i usługi się pojawiały i żeby pojawiały się szybko.

6 polubień

Może i tak, z tym, że Argentyna to dla Google takie samo za*upie jak Polska. Tylko ceny dla nas lepsze (swoją droga jeszcze troszkę lepsze były dla Turcji i bodaj Egiptu, ale server vpn w Argentynie był wyżej ma liście :stuck_out_tongue: )

Nie sądzę również, żeby uruchamianie miliona kont trialowych zmieniło coś w tej kwestii.

Ale ja nie dlatego to wrzuciłem. Wrzuciłem dla tych, którzy się męczą z reklamami bo im żal 20zl. Niech zobaczą jaki świat może być piękny, a w lutym może zaczną płacić.
Zwłaszcza ze tam jest informacja, ze to tylko do 28 grudnia.

4 polubienia

To ja jestem chyba frajerem płacą za YT Premium pełną polską cenę. Obawiam się jakiegoś bana czy innych sankcji na moim NAJWAŻNIEJSZYM I GŁÓWNYM koncie w intrenecie.

2 polubienia

Dzięki, już zrozumiałem aluzję, że jestem biedakiem i nie stać mnie na coś, więc kradnę i kombinuję.

1 polubienie

Ja też płacę polską cenę. Ale głównie dlatego, że uruchomiłem w PL a teraz jakbym chciał zmienić na CZ to dużo zachodu + więcej kasy :smiley:

1 polubienie

Tez płacę pełną polską cenę i nie wyobrażam sobie powrotu do YT z reklamami :face_vomiting:

YT Music też całkiem spoko. Mnie absolutnie wystarcza :smiley:

2 polubienia