Trening w domu

Hej wszystkim
Wiadomo jaki piękny mamy czas i coś trzeba robić jak już się wszystko zje z lodówki więc z żoną szukamy ćwiczeń do wspólnej akcji rusz d**e

Chodakowska raczej nie jest moja ulubienica :stuck_out_tongue_winking_eye: wiec szukam jakiejś sensownej alternatywy
Może być youtube może być jakaś aplikacja ale fajnie by było jak by można było to jakaś na tv odpalić

Ktoś ma jakieś doświadczenia w domowym organizowaniu sobie sześciopaka? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

1 polubienie

Fitness Blender. Różne rodzaje treningu (joga, pilates, hiit, tabatha, kickboxing). Długość od 5min do półtorej godziny.
Mają z 500 filmów i bardzo klawą wyszukiwarkę na stronie, wszystko za darmo. Zapłacić możecie za jeden z planów treningowych na kilka tygodni.
Wszystkie filmy są na jutubie.

Ja korzystam z aplikacji “trening deski” na android (nie sprawdzałem czy jest na IOS). Nic więcej nie robię bo leniwy jestem w domu strasznie. Ale czasem mam duży problem z bólem lędźwiowego odcinka kręgosłupa. Wtedy bardzo (i to bardzo!) polecam ten zestaw:

Firmy dzięki temu nie utrzymasz się naprawdę ten set ratuje mi życie.

P.S. kiedyś z konkubiną zrobiłem sobie sesję 40 minut z Chodakowską… I zatarł mi się jej mit bezużytecznej celebrytki. Dalej jej nie kocham ale jej ćwiczenia dają w kość!

2 polubienia

Ja ostatnio odkryłem skakankę na nowo. Kupiłem porządny sprzęt i skacze się aż miło. Wczoraj rekord

3 polubienia

Ja gram w Ringfit Adventure, ale jak wiem z tego forum ciężko dostać grę w normalnej cenie. Tym bardziej cieszę się, że jednak kupiłem na premierę, nawet jeśli używałem jej do tej pory tylko kilka razy (a potem zaczęła się izolacja i się zmotywowałem)

Zadowolony z tego jestes? Ja jakis czas temu kupilem fitness boxing, cwiczylem chyba tydzien i mi przeszlo :frowning:

jest parę aplikacji które są naprawdę fajne i nie męczą reklamami z jednej byłem w zeszłym roku naprawdę zadowolony, coś w tytule było o six pack w 30dni, oczywiście dłużej mi zajęło dojście do czegoś niż 30dni hehe ale efekt naprawdę super, oczywiście plus dieta odpowiednią. Nie że chce się chwalić ale fotki też mam żeby nie być gołosłownym hehe

Fitness boxing grałem w demo i mi się nie spodobało, bo tylko miałem wrażenie, że ćwiczę pas barkowy. Ringfit jest bardziej całościowy. Ja jestem bardzo zadowolony. Brakuje mi jakichś gotowych planów treningowych, bo sama kampania jest nieregularna, a układanie ćwiczeń samemu w quick play to nie to samo. Raz pocę się bardziej, a raz mniej. Zależy jakie ćwiczenia podczas “walk z potworami” sobie wybiorę.
Podsumowując bawię się bardzo dobrze, sporo kalorii spalam, ale nie nazwałbym tego równoważnikiem dla ćwiczeń na siłowni.

1 polubienie

Fitness boxing też jest całościowy, ale dopiero po kilku dniach grania się taki robi, bo dochodzą nowe uderzenia w miarę postępów, gdzie zaczynasz używać nóg itp.

Ok, to ma sens. Ale i tak nie żałuję mojego wyboru. Ringfit jest DLA MNIE zabawniejszy. Nawet ta głupiutka fabułka i walki mnie motywują troszeczkę dodatkowo.

Skakankowałeś przez godz i 38 min?? kyrje elejson…

BTW: ja skorzystałem z rady @zefir77 (Aplikacje sportowe! - #37 przez zefir77) i próbuję co kilka dni ćwiczeń z Freeletics. Na razie wersja darmowa, i na najłatwiejszych zestawach - uu Panie, ledwie dycham po nich.

1 polubienie

Ja używałem jakiś czas Freeletics i jest spoko, tylko płatne. Akurat kupiłem subskrypcję w promocji za 130zł / 3msc i jest bardzo spoko, czułem różnicę szczególnie po przerobieniu paru ćwiczeń na głębokie mięśnie. Plecy mi się sporo wzmocniły. Ale teraz wróciłem do programu Bar Brothers i to jest dużo większy wycisk, ale potrzeba mieć drążek i idealnie jeszcze coś do dipsów (mogą być dwa krzesła, jeśli są wystarczająco wysokie, lub np barierka w narożniku na balkonie :sweat_smile:). To jest niezły wycisk, ale też super efekty, Po miesiącu rodzinka mnie nie poznawała i ciągle słyszałem, że to niemożliwe tak szybko z takiego chuderlaka tak się zmienić. Tylko ja miałem problem z dyscypliną zawsze i nie udało mi się tego programu dokończyć. Teraz chcę to zmienić :smiley:

1 polubienie

przytyc to nie sztuka :smiley:

O nie zawsze, jak ktoś ma problemy z tarczycą to czasami i przytyć nie umie :smiley:

Ja z tarczycą problemów nie mam, ale faktycznie jest mi bardzo ciężko przytyć :smiley:

Kurde, zamieniłbym się, ja tak lubię jeść. Przez połowę życia byłem bardzo chudy. Jak się okazało głównie dlatego że jedzenie które dostawałem było po prostu niedobre :smiley:

Możecie polecić jakieś wiosła domu? Nie zanosi się na to bym jakoś szybko wrócił na siłkę i szukam jakiś sensowny wioseł, które nie kosztują fortuny tak jak Concept2 i nie zajmują połowy pokoju. :slight_smile:

Jakiś czas temu wpadło mi w oko takie cudo, ale nie mam zaufania do sprzętu fitness z Kickstartera.
https://www.kickstarter.com/projects/whipr/whipr

jak już ktoś wywołał wątek z lasu
Zacząłem sobie treningi z Nike Training Club i jestem jak na razie zadowolony.
Jestem na tyle zardzewiały, że nawet rozciągnie dla początkujących z niską intensywnością robi mi wycisk, ale czuję, że chce mi się to dalej robić, czego nie czułem w ogóle na innych aplikacjach

1 polubienie