🎙️ To są faaajne podcasty

Ja już go mam dodany od kilku dni :sunglasses:

1 polubienie

weź daj spokój. Przecież to będą takie nudy, ze matko boska.

2 polubienia

Świeczka dla HI, już napewno (tak wnioskuję)

1 polubienie

@pawelorzech a jak teraz u Ciebie ze sluchaniem podcastow? kiedys leciales chore liczby ale teraz chyba przyhamowalo i tak duzo nie sluchasz?

1 polubienie

Potwierdzam, mam nawet miesięczny backlog przynajmniej we wszystkim, czego normalnie słucham (np. Cortex).

Kiedyś słuchałem w drodze do pracy - teraz nie mam commute. Potem słuchałem w pracy, a teraz 85% mojego czasu to spotkania, więc nie mam na to możliwości…

2 polubienia

U mnie podobnie. Właściwie prawie niczego już nie słucham. Na pewno mniej, niż dziesięć odcinków miesięcznie. Truecrimowy to mam taki backlog, ze gdybym zaczął słuchać teraz 24/7, to pewnie by mi roku nie starczyło.
A technologicznie wyleciał cały relay + atp. Cortex został, bo rzadko wychodzi, ale jeśli zaczęliby wypuszczać co tydzień, to tez by było bye bye.

4 polubienia

ja nie zwalniam, w zeszlym roku zeszlo ponad 1000h na same podcasty o inwestowaniu.

4 polubienia

I jak wyniki finansowe na godzinosłuchanie? :grin:

3 polubienia

wyszedlem na plus w tym roku :wink:

4 polubienia

Ja polecę coś starego, ale szukajka twierdzi, że wcześniej się tu nie pojawiło. Nadrabiając ostatnio podcasty zabrałem się za rzeczy które sobie długo w Pocket Casts wisiały nie ruszone. Ostatnim co trafiło na tapet było Archive 81.

Niektórzy mogą kojarzyć tytuł z serialem na Netflixie który był oparty na tym… No właśnie. Podcast to moim zdaniem złe słowo. Bardziej pasuje słuchowisko. Historia z rodzaju “found footage”. Dziwna, oryginalna, chwilami budząca swojego rodzaju niepokój. Thriller z elementami metafizycznymi. A drugi sezon to już w ogóle odpływa bardzo mocno… Dwa sezony połknąłem w dwa dni. Został mi jeszcze trzeci i kompletnie nie wiem czego się po nim spodziewać

1 polubienie

Posłuchałem kilka odcinków, wydawało się ok, ale były za długie i dawno odpuściłem.
Wygląda na to że to taki bajkopisarz jak Doeniken

4 polubienia

Jeśli kogoś pominąłem to sorry, ale znalazłem na szybko tylko polecajki @vantroff i @Krsta i chciałbym dorzucić swoje trzy grosze na temat podkastu amerykańskiego.

Bardzo niechętnie do niego podchodziłem, bo czułem, ze w milionie rzeczy nie będę się z panami zgadzał i tylko się wkurzał.

Otóż po przesłuchaniu kilkunastu odcinków chciałbym również bardzo polecić.
Panowie wiedza o czym mówią, raczej informują, niż wyglaszaja swoje opinie i w miarę obiektywnie potrafią wypunktować bullshit po obu stronach barykady, kiedy rozmawiają o polityce.

Bardzo przyjemnie się tego słucha i myśle, ze dla osób, które chciałyby trochę lepiej zrozumieć US of A to będzie bardzo fajna pozycja.

4 polubienia

O którym mowa?

1 polubienie

Tak się nazywa. Podkast Amerykański. Błękitna okładka.

1 polubienie

to?

Si, senior.

2 polubienia

Po kilku odcinkach nie widzę tej obiektywności. Możliwe że takie tematy wybrałem do odsłuchania na początek (system penitencjarny, strzelaniny, infrastruktura drogowa), ale jadą po republikanach przy każdej okazji.

Wybrałeś tematy, w którym republikanie są bezsprzecznie przyczyną problemu, wiec im się za to w podkaście dostanie.
Kiedy winni są demokraci to jadą po nich.
Zreszta w temacie o więziennictwie wypunktowali tez Berniego, Clintona i kilku innych, właśnie dlatego, żeby pokazać, ze nie tylko Republikanie głosowali za konkretnymi, dziś krytykowanymi przez demokratów przepisami.

4 polubienia
1 polubienie

@6ghost9 na PC najnowszy odcinek Rosiaka nadal jest poszatkowany.