🎙️ To są faaajne podcasty

U mnie za to cały backlog trafił na priority list i prawie kończę nadrabiać. Swietnie dopasowany duet.

2 polubienia

Kompletnie nie kumam co tu fajnego :upside_down_face:

1 polubienie

To jest specyficzny humor, niekoniecznie dla wszystkich :slight_smile:

1 polubienie

Dorzucam się do zachwytów, takiego podcastu mi teraz brakowało właśnie :blush:

1 polubienie

Ja to całkowicie rozumiem bo jak był w tv to go nie cierpiałem. Obejrzałem może 3 odcinki i tyle. A to było z 10 lat temu?!

Ale tak w rozmowie to dodaje lekkości (może trochę przaśnej ale tez nie takiej jak Zenek) i chemia z Joanna jest nie do podrobienia.
Poza tym bardzo mi psują poruszane tematy i sposób w jaki ludzie w wieku „naszych rodziców” o tym rozmawiają.

1 polubienie

To ja polecę podcast Lidla o kuchni(od kuchni) i tematach powiązanych: zakupach, zero waste i kulinariach szeroko pojętych :wink:

Dobry temat

Podcast jest wiadomo sponsorowany jednak nie w nachalny sposób. Dobrze się tego słucha.

Prowadzi go w formie wywiadów Karol Okrasa którego osobiście uwielbiam.

Także jeżeli ktoś ma niedosyt po KtoJeTenJe to ten podcast jest dobrym dopełnieniem :smiley:

1 polubienie

Nie wiem czy było ale ostatnio mi siada “Podróż bez paszportu”. Króciutkie wywiady (7-12min najczęściej) o bieżącej sytuacji na świecie.

https://youtube.com/channel/UCHAfbyjRQDE7hPz9EnWZgiw

Siada mi bardziej od Rosiaka głównie ze względu na czas - słuchając na 1.6x to jak pogłębione wiadomości w radiu. Nie mam potem wyrzutów sumienia, że przez godzinę słuchałem o sytuacji na świecie zamiast np. słuchać YWP.

Jest na YT i na podcastach.

Słuchasz YWP dopiero w sobotę? :wink:

Kiedyś miałem tak, że dużo podcastów mi wpadało na początek kolejki, i bywały sytuacje, że miałem kumulację trzech, czterech odcinków YWP. Teraz to trochę bardziej poukładałem, ale wiesz - “Raport o stanie świata” trwa godzinę, czasem dłużej. Mój poranny trucht też trwa coś koło tego. Więc potrafiłem mieć trzy Rosiaki skumulowane non-stop i YWP spadało bo FOMO :smiley:

Ja na takie podcasty dotyczące bieżących rzeczy typu Rosiak, Układ Otwarty, itp. mam oddzielną playlistę. Jeśli nie uda mi się przesłuchać odcinka w ciągu paru dni, to go wywalam, bo najczęściej po prostu jest już nieaktualny. Oczywiście są wyjątki, ale stosunkowo rzadko.
A propos FOMO - to ma być rozrywka, a nie obowiązek. Jest tego tyle, że warto wyciągać samo gęste :smiley:

1 polubienie

Ja to wiem, Ty to wiesz. Mój mózg nie przyjmuje tego do wiadomości.

4 polubienia

godzine? predkosc 1,5, przewijasz muzyke itp i zostaje pol godziny

Podcastex (cudna nazwa), moje wczorajsze odkrycie:

2 polubienia

vs 3-5 minut.

Sprawdź jeszcze “Samiec Beta”.

2 polubienia

Pewnie część z was już wie że nasi Darwini ruszyli z własnym podcastem.

Lubię ich twórczość a ten podkast wychodzi im całkiem spoko. Polecam odsłuchać.

Podcast G.F. Darwin Żarty na bok-u

1 polubienie

Rssy im nie działają. Nie da się wkleić do Overcast :frowning:

Same here, podcast tez nie jest wyszukiwalny w podcast addict.

1 polubienie

Czyli nie są to podcasty per se :upside_down_face:

1 polubienie
1 polubienie