🎙️ To są faaajne podcasty

Od BBC polecam to:

1 polubienie

Zimmera mogę słuchać i bez podcasta :slight_smile:

1 polubienie

Dzięki :slight_smile: i tak pewnie przesłucham całość

To ci zajmie kilka tygodni :smiley:
Ale powodzenia!

Nie potrafię inaczej. To jedno z moich dziwactw.

2 polubienia

5 posts were merged into an existing topic: Chernobyl [serial + podcast - dyskusja]

Tak w temacie. Jeszcze nie oglądałem, ale na pomidorach 100%.

https://itunes.apple.com/us/movie/apollo-11-2019/id1461314381

3 polubienia

Przeniosłem trochę dyskusji Chernobylskich do dedykowanego tematu. Oraz - nie wiem czy ktoś widział, ale na początku tematu jest teraz takie super podsumowanie!

1 polubienie

Federico zrobił nowy podcast!

2 polubienia

Nie wiem dlaczego zapomniałem o tym podcaście a słucham go na bieżąco. Świetny podcast historyczny o Sejmie Czteroletnim

Ponadto - z całą mocą stwierdzam, że Nerdy nocą a dokładnie seria „historyczna” oraz „biologiczna” to must-listen.

3 polubienia

Tak jest. Podcastem Salus Rei Publicae przekonałem żonę do podcastów.

1 polubienie

Serwus!
Dorzucę kilka w lokalnym narzeczu (bo moja znajomość języka lengłydż jest na poziomie podstawowym bardzo dobrym):

  1. Nagrałeś to?! - Gaweł Feliga (czasem dość rozwlekle i drobiazgowo) odpytuje stand uperów, za to można poznać trochi zawodowego warsztatu oraz zajrzeć za kotarę polskim komikom.
  2. Sprawdzam! - niby tylko kompilacja dostępnej wiedzy w zwięzłej formie. Adam ciekawie, i b. źródłowo, oddziela prawdę od fałszu.
  3. Zawodowcy - Karol Stryja i jego wywiady z przedstawicielami różnych środowisk/zawodów.
    Plus dwa byznesowe:
    4a. Puls Biznesu do słuchania - dla starszych korpoludków
    4b. HiCash - dla pracującej młodzieży
1 polubienie

Polecałem już na FB, ale wyszedł kolejny świetny odcinek Darknet Diaries. Polecam na start najnowszy (poniżej) lub Hacker Giraffe.

1 polubienie

Zacząłem w końcu Heavyweight. Jezu jakie dobre. A drugi odcinek :fire::fire::fire:

1 polubienie

Podcastowa ciekawostka. Zaczynam właśnie słuchać truecrimowego podcastu, który prowadzi… Neil Strauss. Tak, ten Neil Strauss. :wink:

Update: ten podcast jest znakomity. Warto posłuchać, tylko niczego wcześniej nie googlujcie.

https://podcasts.apple.com/us/podcast/to-live-and-die-in-la/

2 polubienia

Lol, ten Neil Strauss od gry? That’s crazy. Dodaje!

BTW. Przesłuchałem już 4 odcinki Heavyweight. 2 doskonały. Przy Tonym chciało mi się płakać. RE WE LA CJA.

1 polubienie

Dokładnie ten. Dość średnio mu prowadzenie tego podcastu wychodzi, ale to bez znaczenia. Historia jest tak dobra, że można błędy wybaczyć.

Muszę się zabrać za to heavyweight ale jestem w trakcie bingowania zaległości. Zostało mi to L.A. do dokończenia i te dwa jeszcze. Także heavyweight wjedzie jutro :smiley:

2 polubienia

@pawelorzech MUSISZ przesłuchać to LA. Tam jest coś dla Ciebie. No ale serio, tak bardzo dla Ciebie, ze nie wiem dla kogo mogłoby być bardziej. Niestety w późnych odcinkach. Ale matko, to jest tak creepy i tak orzechowe, ze głowa mała.

1 polubienie

Już pobrałem! :smiley:

Dzis ostatni odcinek wychodzi, właśnie skończyłem wszystko i czekam. Jezusie, jakie to jest dobre. Pierwsza połowa jest ciut słabsza, ale nie zrażaj się. Druga miażdży totalnie.

2 polubienia