🎙️ To są faaajne podcasty

Najwyraźniej, aczkolwiek w PodcastAddict też nie bez zarzutu, odcinki pobierają się po 10-15 minut.

Czyli :apple: 100 lat za Androidami :crazy_face:

Wielkie dzięki. Czegoś takiego szukałem.

W sumie tu jest temat o podcastach jako takich.

Sprawdź sobie odcinek 7 podcastu Piąte - nie zabijaj.

Jakie są najlepsze True Crime po angielsku?

Someone knows something?

2 polubienia

To zależy. Jeśli pasują Ci takie podcasty, że jedna historia zajmuje cały sezon, to zacząłbym od in the dark, SKS albo Seriala.
A jeśli wolisz żeby historia zamykała się w odcinku - dwóch, to true crime garage albo generation why.
Przejedz do góry i znajdź mój post tutaj zreszta. :wink:

1 polubienie

Jeszcze tylko dodam jedno. True Crime Garage jest super. Tylko że oni stare odcinki maja tylko w aplikacji Stitcher, co prawda za darmo, ale to zawsze jakieś zawracanie dupy jednak. Jak serio chcesz zacząć, to mogę wyszukać Ci kilka najlepszych odcinków na start.

Pobiorę stichera :slight_smile:

1 polubienie

Zapowiada się dobry podcast od BBC. O lądowaniu na księżycu. Polecam! Chociaż wyszedł dopiero 1 odcinek.

3 polubienia

To na początek polecam:

BTK - odcinki od 204 do 207
Boys On the Tracks - odcinki od 93 do 96
John Wayne Gacy - odcinki 105 i 106

Od BBC polecam to:

1 polubienie

Zimmera mogę słuchać i bez podcasta :slight_smile:

1 polubienie

Dzięki :slight_smile: i tak pewnie przesłucham całość

To ci zajmie kilka tygodni :smiley:
Ale powodzenia!

Nie potrafię inaczej. To jedno z moich dziwactw.

2 polubienia

5 posts were merged into an existing topic: Chernobyl [serial + podcast - dyskusja]

Tak w temacie. Jeszcze nie oglądałem, ale na pomidorach 100%.

https://itunes.apple.com/us/movie/apollo-11-2019/id1461314381

3 polubienia

Przeniosłem trochę dyskusji Chernobylskich do dedykowanego tematu. Oraz - nie wiem czy ktoś widział, ale na początku tematu jest teraz takie super podsumowanie!

1 polubienie

Federico zrobił nowy podcast!

2 polubienia

Nie wiem dlaczego zapomniałem o tym podcaście a słucham go na bieżąco. Świetny podcast historyczny o Sejmie Czteroletnim

Ponadto - z całą mocą stwierdzam, że Nerdy nocą a dokładnie seria „historyczna” oraz „biologiczna” to must-listen.

3 polubienia

Tak jest. Podcastem Salus Rei Publicae przekonałem żonę do podcastów.

1 polubienie