📝 To-do appki

Mi też nie idzie na test flight opcje premium. Nawet po reinstalce

Jak już kiedyś pisałem - coraz więcej deweloperów zabezpiecza się przed cebulkami :grinning:

2 polubienia

Wyżej podałem kody na premium. :wink:

Przetestowane żaden z nich już nie śmiga

Mi zadziałał ostatni na nowym koncie, mam dwa miesiące za darmo dzięki niemu.

Kolejna opcja na premium!

1 polubienie
1 polubienie

przez to, ile osób się przesiadło na Todoista albo zrobiło coming-out, że używa go od poprzedniego millennium, mam teraz ogromne FOMO, że zdecydowałem się na Thingsy :expressionless:

Dzięki.

4 polubienia

Spoko jeszcze zaraz będzie migracja na signala i potem znów na telegram i później to już górki powrót do thingsów i do biedronki na lody jeszcze :smiley:

8 polubień

<3 <3 <3

Thingsy są super! Nikt nie mówi, że nie są. Todoist po prostu działa z wieloma osobami, a ja działam w Todoist razem z Wojtyłą! Ale Things jest super. (Signal też)

a ja mierze w cos selfhosted, tylko ciezko znalezc cos co ma dobra apke mobilna

W Omnifocus możesz umieścić bazę danych na WebDAVie, ale jest conajmniej drogą aplikacją (na iOS i macOS).

2 polubienia

Todoist ma coś ma coś o co nie mogę się doprosić w Thingsach.

  • opcje dania subtasków w opór i robienia komci do każdego
  • załączniki
  • chyba markdown, na pewno w nazwie. Komcie nie wiem bo nie mam premium.

Gdzie znajde kod na trial premium? Dzięki Thingsy zniszczone.

Update:
mam link z 🔗 Referrale, linki, kody itd - #60 przez adriank1410

2 polubienia

O, wykopałeś jakoś mojego refa :smiley: Enjoy! Jak coś to pytaj :slight_smile:

No i stało się, wygrywa póki co Omni. Just saying

1 polubienie

Omnifocus for life :sunglasses:

2 polubienia

Miałeś może problem z integracją z Toggl? Niby wszystko dodałem a nadal nie mam przycisku w Todoist włączającego timer :frowning:

Nope, “just works”…

1 polubienie

Czołem, miał ktoś z Was więcej odczynienia z aplikacją MinimaList ‎Aplikacja MinimaList - To do list & Task w App Store ?
Wyszukiwarka na forum nie dała nic na ten temat.

Widziałem ją u jednej osoby w temacie poka screenboard i przypomniałem sobie, że kiedyś miałem coś takiego.
Zainstalowałem i wygląda bardzo zachęcająco, co prawda dużo opcji dostępnych po płatności, ale też nie wydaje się drogo.

Ktoś jest w stanie polecić lub zniechęcić przed wydaniem pieniędzy?
Ma to jakąś wersje choćby przeglądarkową na desktop?

Przy okazji pytanie: dodaje do zadania konkretny czas, nie wyskakuje żadne powiadomienie mimo zaznaczenia, że takie chce, potem wchodzę w aplikacje, w zadaniu jest czas na czerwono (czyli, że jak mniemam minął), a jak wyjdę z aplikacji i wyjdę to przy zadaniu nie ma już żadnego czasu jakbym go nigdy nie ustawił. To taka filozofia, że miałem wykonać zadanie, a nie patrzeć, że jest niewykonane i jak tak to spadaj, czy coś jest nie tak, czy muszę zapłacić, żeby było tak jak się spodziewam?

@pawelorzech - jak tam sytuacja na placu boju :)?
Switch na Todoist przebiega pomyślnie? Może jakiś update odczuć?