👌 Ten pozytywny temat

Ziomeczku my trzeci tok trąbimy o tym jaki Ted Lasso jest zarąbisty, a Ty się teraz obudziłeś?

Powinieneś częściej nam BELIEVE.

6 polubień

Mam zamiar za pół roku zabrać się za Teda i wtedy ja się podjaram i to ogłoszę.

3 polubienia

Jakoś nie mogłem się zebrać. Ale może i dobrze, teraz mam przynajmniej dwa całe sezony :slight_smile:

I jeszcze dodam że podłączyłem dziś internet w nowym domu. I po prawie 4 latach mobilnego gowna, w końcu nie boje się aktualizacji.


Docelowo ma być do 1gb, ale na chwile obecną jestem oszołomiony brakiem buforowania.

13 polubień

Obiecuję, że to już ostatni. Ale nie powiem, łechcze ego :wink:

17 polubień

Wrzuć na telegram/tutaj wycinki :clap:

1 polubienie

To 3 minuty materiału :joy:

1 polubienie

Jak to jest być sławnym, dobrze ?

3 polubienia

I czy jesteś już bogaty, a kobiety przysyłają ci swoje majtki?

5 polubień

Pitu, pitu. Jest się czym chwalić, więc się chwal :clap:

3 polubienia

Rozpocząłem sezon grillowania.

13 polubień

W piatek wreszcie ortodonta sciagnal mi aparat i… Nie poznaje siebie, no warto bylo:)

10 polubień

skończyłem Doom’a 2016 na ultrahardzie - 3 lata potu, łez, cierpienia, ciężkich przekleństw, obrażania się na giereczkowo. ech wreszcie:) ale nigdy więcej już takiego wezwania nie biorę na klatę:)

właśnie instaluje się Doom Eternal:)

4 polubienia

Reddit jakiś czas temu wprowadził avatary będące NFT, a ja - za czasów zabawy NFT - zakupiłem jeden taki za 60zł. A dziś sprzedałem za $1070. Jeszcze wczoraj nie wiedziałem, że on cokolwiek jest wart:)

15 polubień

możesz spokojnie napisać “To była porada inwestycyjna” XD

No właśnie od jakichś 3-4 miesięcy mam okres “wychodzenia z NFT” gdzie wyprzedaję wszystko. Za rok dam znać, czy wyszedłem na plus w całości (za rok, bo teraz księguję wszystkie porażki z zeszłego roku, a w przyszłym będę się rozliczać z każdego “sukcesu”)

5 polubień

Twoja księgowa lubi to :upside_down_face:

3 polubienia

:wink:

7 polubień

Ewidentnie jest w ludziach potrzeba pokazania, że się ma pieniądze na status na reddicie, nic na to nie poradzę

3 polubienia

Właśnie muszę chyba zobaczyć jak się wypuszcza takie NFT. Zrobiłbym serie grafik z kwotami, za ktore te NFT bym sprzedawał.
To byłby dopiero prestiż dla kupujących.

3 polubienia

Właśnie nie wiem czy nie jest to jak z zegarkami - ludzie, którzy znają się na zegarkach to będą wiedzieć, że masz drogi zegarek, a na całej reszcie Ci nie zależy. Anyway - wystawiłem całą resztę rzeczy i czekam, może ktoś kupi, może nie, ja już swoje sukcesy odtrąbiłem…

2 polubienia