Ten o gadżetach (Nowości, nadchodzące i zbędne gadżety)

??

To nie jest normalny gwint?

1 polubienie

Znajdź ją w sklepie uk proszę

chyba w temacie

Trza było emigrować do Czech a nie jakieś wyspiarskie fanaberie. Miałbyś auto z kierownicą po właściwej stronie, normalne wtyczki, żarówki e27 i piwo które smakuje jak piwo.

10 polubień

Ale ja mam wszystkie lampy w domu na e27, a dom od nowości wynajmuje, więc takie są od początku.
Ja nie wiem skąd pomysły, że na wyspach mają jakieś dziwne gwinty jak nawet tubylcy tego nie używają.
PS akurat wtyczki w UK podobają mi się bardziej niż europejskie. Są bezpieczniejsze.

1 polubienie

@Tadek wytworzyłeś u mnie potrzebę!

1 polubienie

Emigracji do Czech?

3 polubienia

7 polubień

Wut co to za gowno rozwiązanie z jakaś kamera? Toż to z kilometra brzmi jak zamach na prywatność.

Dlaczego mi to zrobiłeś :sweat_smile:

govee

9 polubień

Kurde, nie pomyślałem o szukaniu kodu promocyjnego. Damn.

Well, już miałem kupować, ale skoro jest ktoś przede mną, to może poczekam na recenzję…?

Moje govee już do mnie leci :purple_heart::heart::blue_heart::white_heart::green_heart::yellow_heart:

3 polubienia

Chce to. Będzie cło w Polsce? Niby piszą że wysyłają z europejskiego magazynu. No ale cykor jest…

1 polubienie

Do mnie leci z DE więc na bank żadnego cła nie będzie.

1 polubienie

U mnie wg trackingu niby ma wyjść z Holandii, a zostać dostarczone przez kuriera inPost, ale póki co paczka nie ruszyła. Nie ma co się bać cła :wink:

1 polubienie

Chyba namówiłeś:)

1 polubienie

juz od kilku lat o tym mysle ale powstrzymuje sie, bo wydaje mi sie ze to nie jest takie fajne. Czasem widuje to przez okno u kogos, i taki pokoj swieci sie caly jak choinka. Pomijajac aspekt oswietlania sasiedniej ulicy (wiemy do czego to doprowadzilo o jednego prowadzacego :wink: ) to zbyt duzo swiatla naokolo chyba obniza widoczny kontrast w samym TV?

ale można wtedy spokojnie(j) oglądać tv w nocy/po zmroku, bo tv nie jest jedynym źródłem światła i tak nie męczy oczu

Backlight jest stosowany żeby podwyższyć wizualnie kontrast czerni. Więc w tym przypadku odwrotnie. To świeci za telewizorem, nie w telewizor.

Dodatkowo nie musisz tego włączać za każdym razem jak włączasz TV. Ja nie planuję tego odpalać w dzień, czy do oglądania Youtube.

Miałem do czynienia z Ambilightami od Philipsa i przesiadka na TV bez tego była w przeszłości ciężka. Box od Hue kosztuje chore pieniądze a to wygląda tak samo za ułamek ceny (nie mówiąc o tym, że nie ma limitacji Hue dotyczącej odświeżania).

2 polubienia