Ten o gadżetach (Nowości, nadchodzące i zbędne gadżety)

Jaram się

https://smartme.pl/mi-air-charge-technology-xiaomi-pokazalo-rewolucje-w-ladowaniu/?utm_source=facebook&utm_medium=cpc&utm_campaign=ADS+-+Xiaomi+Mi+Air+Charge+-+Smart+25-40&fbclid=IwAR0ah4VnRYq_GRtsNMEu1oPyKASLs5vI1W3mZ69TONADGNF8lNhnTx_E7rw

6 polubień

Korzystał ktoś może z tej ładowarki?
Warto?

https://allegro.pl/oferta/baseus-ladowarka-usb-c-kabel-do-iphone-ipad-pd-mfi-9729375883?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=Y2EzNDIxNDUtODA1ZS00YzIyLTg1NTctNTYxMmIxYTkwMmQ5AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=cd9370d5-f8f8-4843-90ab-3d92280293db

1 polubienie

Z tej nie, ale mam kilka ładowarek Baseusa w domu + kupowałem też dla rodziny (łącznie będzie z 8-10 sztuk) i wszystkie mi się sprawdzają bez zarzutu. 65W GaN jest katowany po 9-11h dziennie, siedem dni w tygodniu od czerwca.

3 polubienia

Coś dla @6ghost9. W końcu ładowanie bezprzewodowe, które jest bezprzewodowe. :grin:

Też się jaram. Może na początku to będzie kuleć, ale pokazuje, że można coś więcej niż tacka.

4 polubienia

To mi się mega podoba ale raczej sobie nie sprawię. Ale ilekroć to widzę to się jaram:

No mooooże wersję mini :wink:

2 polubienia

Pewnie się nie przyjmie ale miło by było mieć tyle opcji

2 polubienia

A co to wróciło

1 polubienie

Gdyby

  1. Miało usb-c (na filmie wygląda jak micro)
  2. Dało się tym płacić, to nawet bym się nie zastanawiał i schował smartfona do szuflady
2 polubienia

Gdyby tylko się dało sparować Apple Watcha z iPadem…

Zawsze możesz iść w półśrodek: Citibank i Raiffeisen zawsze oferowały naklejki z chipem - płaciłem telefonem zanim to w ogóle było możliwe :joy::joy::joy:

3 polubienia

Znowu granie na nostalgii.

Rebooty Nokii 3310 i 8110 szału nie zrobiły, z tym chyba nie będzie inaczej.

Ja wiem? Znam kilkanaście osób które mają 3310. Głównie jako drugi telefon, ale też parę jako główny.

W milionach na pewno się nie sprzedały.

Jakby mój feature phone używany od czasu do czasu umarł to może się zastanowię :smiley:

A to sorry. Z tego co wokół siebie widzę, to ludzie szukają telefonów które są albo dumb albo smart. Te nokie są pomiędzy czyli #nikogo

Ale fakt. Coś musi być na rzeczy skoro nie rezygnują z wypuszczania podobnych modeli

2 polubienia

Ale swoją drogą jakby na tym były dobre mapy i NFC to byłaby to kozacka alternatywa, albo doskonały telefon do podróży

1 polubienie

Mam ją w domu. Ładuję nią Ip11, iP 12 Mini, iPada Air. Nie jest tak mała jak Anker Nano, ale też mniejsza, niż Greencell PD, którą mam do Switcha/Macbooka Pro. Polecam, dobry stosunek jakość/cena i jeszcze kabel USB-Cx2 dają

2 polubienia

Dzięki! :wink:
Wtedy ostatecznie się na nią zdecydowałem i polecam. Naprawdę robi robotę.
Ostrzegam tylko, że jeśli podłączymy do niej Macbooka Air na dużym poborze mocy (Google Chrome, Google Meet, Excel otwarte) i telefon, który się ładuje, to ładowarka zaczyna nie dawać rady i przestaje ładować Macbooka. Wyrzuca status: ładowanie nie odbywa się.
Taki heads-up :wink:
Natomiast w każdej innej konfiguracji jest naprawdę spoko :slightly_smiling_face:

Jakby to kogoś interesowało to GOVEE ma już stronę EU.

Będę przerabiał TV na Ambilight :wink:

Jakby ktoś nie wiedział co to takiego: LINK

6 polubień

Nienawidzę Cię.

Do t-1 nie wiedziałem nawet co to jest, a teraz wiem, że chcę TO
I co najgorsze, jestem po wypłacie… dziś pierwszy, zaraz trzeba będzie podzielić kasę po kontach i zobaczę ile zostanie… ale jestem dziwnie przekonany, że wiem gdzie znikną mi £62.

Wspominałem już, że Cię nienawidzę?

4 polubienia

Przynajmniej wysyłka jest wewnątrz UK. Wiesz ile zaoszczędzisz na cle? Jeszcze do niedawna Govee sprzedawało się tylko w US :slight_smile:

Tam jest więcej fajnych rzeczy :wink:

Ciekawe czy @pawelorzech też się skusi. On lubi kolorowe światełka

3 polubienia

Nie denerwuj. Dobrze, że Żarówki mają na jakimś chorym czymś a nie na gwincie jak bozia przykazała

2 polubienia