Telefon z fizyczną klawiaturą i Androidem

elo,
Bode nie manuj jak coś.

Czy ktoś się orientuje, czy jest na rynku jakiś telefon komórkowy, który ma fizyczną klawiaturę (jak stare Nokie), ale ma Androida? Obecnie korzystam z telefonów jak na foto:

Są idealne dla mnie, ale martwi mnie ewentualność jak je zgubię czy coś i potrzebowałbym możliwości backupu, a najlepiej zarządzania kontaktami, w chmurze.

Nie interesuje mnie aparat, ram, gigaherce - czym prościej tym lepiej. I koniecznie fizyczna klawiatura.

Szukałem, ale na tę chwilę nic nie znalazłem. Telefony dla dziadków byłyby spoko, ale niestety żaden nie ma możliwości połączenia kontaktów z kontem Google.

Dzięki za pomoc!

1 polubienie

Ale nie wiem czy to dobry pomysł jest

No jakieś wyjście to jest, ale telefony zdecydowanie zbyt, zbyt rozbudowane jak na moje potrzeby. Ale dzięki za propozycję.

https://www.amazon.com/BLU-Tank-II-Unlocked-Dual-SIM/dp/B00O5EU7PK

Ale czy ten telefon ma Androida? Bo chyba nie.

Na dole strony jest sekcja Product Information i pod OS jest Android, ale jaki? Kto to wie :thinking:

1 polubienie

O kurczę - nie zauważyłem. To super, bo o takie coś mi chodziło. Ważne, żeby tylko kontakty przechodziły i w sumie nic więcej!

@Winiary @Martin_Fox DZIĘKI

Generalnie to chyba nawet android ci nie jest potrzebny - z tego co kojarzę to istnieją feature phony z integracja z Google

Ten śmieszny system nazywał się chyba KaiOS i był forkiem z firefoxOS

Ok, a jakiś telefon z taką integracją kojarzysz?

@pgronkievitz możesz jakiś link zapodać? Dzięki z góry.

Szukaj czegoś z kaiOS

1 polubienie

Poszukałem, to chyba idealnie to czego szukałem. Wielkie dzięki. :slight_smile:

KaiOS ma tą zaletę że potrafi synchronizować kontakty w dwie strony

1 polubienie

Wygląda idealnie, na moje potrzeby. No super jak będzie można zarządzać kontaktami na komputerze i będą się synchronizować z tym telefonem.

Bardzo dziękuję za pomoc :slight_smile: