Teledyski

Zakładam ten temat po to aby dzielić się ciekawymi teledyskami. Takimi, które w jakiś sposób do Was trafiają. Chciałbym, żeby w tym temacie muzyka nie grała najważniejszej roli, dlatego może tu być zróżnicowanie jak kiedyś w 30 tonach gdzie można było uświadczyć Rammsteina i śpiewającego papieża.

Łapcie coś ode mnie :wink:

Chyba na początek wystarczy :smiley:

3 polubienia

Nie jestem “teledyskowy”, ale takie dwa na szybko przychodzą mi do głowy, że zrobiły na mnie wrażenie.

EDIT - synergia obrazu i dźwięku:

2 polubienia

Wszystkie ich teledyski są doskonałe

https://www.youtube.com/channel/UC194cPvPaGJjhJBEGwG6vxg

3 polubienia

na początek klip ciekawostka, jeśli kiedykolwiek go widzieliście i zastanawialiście się " J A K ?? ", to odpowiedź brzmi: ruszają się tylko ściany, podłoga jest nieruchoma, that’s how

kolejny klasyk z dawnych lat:

i kolejny trickowy klip:

oraz making of:

zbanowany z YT, Vimeo pamięta:

ten, bo po prostu ładny

a tu piekło montażu pod muzykę:

3 polubienia

Takie które kiedyś zrobiły na mnie wrażenie. Odkąd prawdziwe MTV umarło raczej słucham niż oglądam więc sorry za starocie :smiley:

4 polubienia

doooobra wrzutka - od dwóch pierwszych zaczął się mój fanatyzm do The Prodigy oraz fascynacja Pendulum, a od trzeciego sympatia do Daft Punk…DP się po drodze tylko zepsuło, dobrze, że chociaż Prodigy się rozwinęło muzycznie, ale już nie robią klipów jak kiedyś… :frowning_face:

EDIT Btw. Fatboyem przypomniałeś mi jeszcze jeden spot, bo nie stricte teledysk:

EDIT 2 i kolejna reklama - i ta i powyższa stworzona przez Spike’a Jonze’a

1 polubienie

Już to chyba gdzieś tu pisałem że moja miłość do Prodigy zaczęła się wraz z obejrzeniem tego filmu:

1 polubienie

Za Bonobo szanuję bardzo. Dodam jeszcze coś od siebie:

a tu dalej Ninja Tune:

Nie mogło zabraknąć Aphex Twina:

i coś lekkiego na koniec:

2 polubienia

10/10 w mój gust, zwłaszcza Scruff, który przypomniał mi o Oizo i dlatego dorzucam go na deser:

1 polubienie

Jeszcze dodam jeden który kiedyś mi rozwalił głowę bo Korn i Todd McFarlane

3 polubienia

Wszystko co jest związane z Rickiem i Mortym jest kanoniczne:

a tu parę ciekawych zabiegów:

1 polubienie

jeden z moich ulubionych :smile:

Ostatnio przypomniałem sobie o tym eksperymencie

1 polubienie

Taki mój osobisty faworyt

3 polubienia
3 polubienia

Można zamykać temat.

5 polubień

Z racji tego, że na Opku ogłosili obecność Chemicalsów to warto przypomnieć sobie jeden z ostatnich teledysków

1 polubienie

Ta nowoczesna muzyka to same wrzaski, krzyki i łubudubu - nie wiadomo czy piosenka leci, czy ktoś włączył wirowanie w pralce.
Na odstresowanie ładna piosenka:

I jeszcze jedna:

1 polubienie

… z Takeo Ischi :smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp: :doge: :chicken: