Tekst "kup teraz' na kazdym otwieranym zdjęciu na Facebooku

Jak w temacie - mam mega dziwną rzecz na kompie i nie wiem co o tym myśleć :wink: Wiem, że pewnie mało tu osób, które wciąż korzystają z FB, ale może ktoś coś słyszał. Każde zdjęcie, które klliknę, żeby otworzyło się na całym ekranie dostaje nałożone teksty “kup teraz” i kilka innych - jak w załącziku. Wyglada to trchę jak jakaś nakładka, bo nie mogę potem zamknąć krzyżykiem, a jedynie cofnąć stronę strzałką. Sprawdzałąm na Safari i Chrome - problem występuje tylko na safari i tylko na komputerze.

Próbowałaś wyczyścić cache przeglądarki? Spróbuj też uruchomić stronę bez wtyczek, może to pomoże.

wtyczek nie mam, ale masz racje z cache, zaraz dam znac. Ale i tak mnie intryguje CO TO??

EDIT: tak, wyczyszczenie cache pomoglo, dzieki! Jesli ktos ma pomysl co to bylo to wciaz jestem ciekawa :slight_smile:

java script taka ma. Wyszla nowa wersja aplikacji, ale w cache siedza jeszcze czesciowo stare wersje. Czasem strona po prostu wtedy kompletnie nie dziala, czasem tylko jakies poszczegolne elementy. Wyczyszczenie cache zmusza przegladarke do sciagniecia najnowszych wersji plikow .js i problem ustepuje.

8 polubień