Tęczowa karta w Revolucie

Nigdy nie sądziłem że potrzebuję tęczowej karty Revolut dopóki nie przeczytałem, że ktoś odmówił przyjęcia płatności taką kartą w jakiejś lodziarni w Wawie.

Być może jest to tylko genialny marketing na który się dałem podejść ale karta już do mnie leci :smiley:

Jakby ktoś chciał to link z info jak zamówić TU

5 polubień

Ekstra, moja też w drodze!

I myk

1 polubienie

Zamówione! Jak była w zeszłym roku to ciągle wylatywało mi z głowy i w końcu nie zamówiłem, teraz się udało. Dzięki!

2 polubienia

Dziękuje Ci serdecznie. Zgubiłem portfel z tą kartą gdy rozdawali ja za darmo.

2 polubienia

Ale z Was wstrętne lewaki :heart:

5 polubień

Co do Revoluta - pytanie do osób z niego korzystających. Jak sprawdza się do codziennego użytku? Ja korzystam z Monzo i zastanawiam się nad przesiadką. Jakieś zady/walety?

Don’t. Po prostu. Monzo jest lepsze niż Revolut. Jeśli nie masz parcia na trzymanie w innej walucie niż funciaki, to Monzo ma lepsze ceny (szczególnie w weekend, w tygodniu raczej bez różnicy), takie same przewalutowanie, takie same ficzery (vaulty, przesyłanie linkiem, wysyłanie linkiem) i… Monzo jest bankiem. Revolut - nie. Więc jak jesteś w UK i masz Monzo, to ja bym sobie Revolutem głowy nie zaprzątał, zresztą dokładnie tak robiłem :slight_smile:

4 polubienia

Właśnie ostatnio będąc w PL korzystałem z Revoluta wyjątkowo (bo tak to TransferWise) i tak mnie jakoś wzięło. Póki co wiec zapisuje się do Monzo Plus i zobaczymy. Wieksze wydatki z HSBC, mniejsze + subskrypcje z Monzo :slight_smile:

Trochę nie w temacie tęczowej karty ale jak najbardziej jesli chodzi o finanse.
Czy ktoś ma sprawdzony sposób na wysłanie $ z PL do USA z konta dolarowego na dolarowe tak aby nie pobierali prowizji (z tego co rozumiem to prowizja jest pobierana za pośrednictwo innych banków UE bo te pieniadze de facto nie idą bezpośrednio).

Nie wysyłałem nigdy dolarów, ale polecam TransferWise.
U nich pieniądze właśnie nie idą bezpośrednio, tylko z Twojego konta w PLN na ich konto w PLN, a następnie z ich DOL na Twoje DOL.

1 polubienie

Jakie lowe że nr karty jest z tyłu :heart::heart:

7 polubień

O prosze, nowe opakowanie w tym roku, btw cudowne nazwisko :sweat_smile:

4 polubienia

15 ziko za darowiznę + 25 ziko za dostawę. Myślę, że warto zaznaczyć dla kogoś kto będzie się zastanawiał :slight_smile:

Do mnie również przyszła nowa tęczowa karta :grin:

1 polubienie

To prawda. Nie zauważyłem tego kosztu dostawy, i troszkę się naciąłem. Trudno, moja wina.
Przynajmniej będę miał ładna kartę :grinning:

Ból dupy - bezcenny :smiley:

2 polubienia

Specjalnie tak zrobili, żeby wpłacić darowiznę, a potem czuć się winnym jeśli nie zamówisz karty za 25 ziko… :smiley:

A to dziwne bo u mnie wysyłka była za darmoszkę. Najpierw pojawił się monit, że będzie dodatkowy koszt a potem zmieniło się zaraz na “order for free”.

EDIT: jednak nie! Rzeczywiście mi ściągnęło kasę za wysyłkę, tylko z konta z koronami więc nie zauważyłem.

ANYWAY BYŁO WARTO :smiley:

2 polubienia

Ja świadomie zapłaciłem, żeby móc epatować bezeceństwem.

5 polubień