Technologia z AliExpress

Kupujecie czasem coś technologicznego na Aliexpress? Jeśli tak, to koniecznie się pochwalcie!

U mnie do tej pory zagościły:

1 polubienie

Wszedłem, poklikałem przez promocje i trafiłem na to :confused:

5 polubień

Mimo odpowiedzi powyżej nie wstydzę się przyznać że zakupy na Ali robię non stop. To już zaczyna być trochę jak nałóg.

1 polubienie

Zamawiam elektronikę i inne pierdoły z Alie od kilku lat, niestety nie jestem w stanie wymienić wszystkich tych rzeczy które zamówiłem czy których używam, ppwiem tylko że jest tego masa. Samych urządzeń od Xiaomi jest około 10 w stałym użytku, nie wspominając o innych sluchawkach, adapterach, przejsciowkach, kartach pamięci, padach itp itd.

1 polubienie

Ja kupuję, tylko akurat na to trafiłem :wink:

Może zamówiłeś coś specjalnie godnego uwagi? :wink:

1 polubienie

Parę razu zdarzyło mi się kupić coś na Ali, głównie pierdoły :wink:
Jedyne “większe” zakupy to elementy potrzebne do zbudowania tego GitHub - hackerspace-silesia/Smogomierz: Smogly(formerly: Smogomierz) - simple and cheap PM 2.5 and PM10 sensor based on NodeMCU (ESP8266) or ESP32
Wszystko udało mi się w miarę bezproblemowo zbudować i od kilku miesięcy dane z czujników można “podziwiać” na https://bolecair.info

1 polubienie

Ja ostatnio kupilem hub do maca mini

A jaką formę płatności wybieracie na Ali? Nie ma się co obawiać zrobienia normalnego przelewu? Jakoś się nie mogę przekonać do zakupów tam. Nie, nie używam Revolut, by z niej płacić. :smiley:

Ja z reguly blikiem place za zakupy

Ale z głównego konta, si?

Ja mam wirtualną kartę Revolut do płacenia na Ali.

2 polubienia

Platnosc blikiem podajesz kod potwierdzasz to na koncie czyli w aplikacji i juz

Revolut bo cebulką musi się zgadzać.

Kupuje na alli części do Roomby, kilka telefonów.
Uchwyt - Ładowarkę samochodową bezprzewodową - działa z s7
Obudowy szkła na telefon i zegarek.
Przelotkę HDMI do tv kineskopowego
Paski do zegarka
Sitko do aeropressu
Końcówki do szczoteczek elektrycznej
Uchwyty do kabli
Słuchawki wrz

Teraz rozważam słuchawki bluedio bo szukam czegoś z silnym anc.

1 polubienie

PayU jest obsługiwane także nie powinno być problemów. Ewentualnie możesz zapłacić kartą i w razie kiedy coś pójdzie nie tak możesz zrobić chargeback.