Switch - gry imprezowe/party games

Szukam gier imprezowych dostępnych na switcha.
Bardzo spodobała mi się gra “Wiedza to potęga” na PS i szukam czegoś podobnego na switcha.
Znalazłem polecajki dla seri “The Jackbox Party Pack”, ale seria jest wybitnie skierowana do grania w nią po angielsku, co czasami ze znajomymi może być traktowane jako zbędne utrudnienie. Plusem jest to, że jest sterowana z telefonów tak jak na PS gry typu “playlink”. Ale o innych grach na switcha tego typu nie słyszałem.

Macie może coś do polecenia jako girki typowo imprezowe z gośćmi. Przynajmniej na 4 osoby.
Dopuszczam sterowanie padami a nie koniecznie telefonem. Czekam na Wasze propozycje.

Z gier podobnych do wiedza to potęga polecam Ci Brain Show. :smiley:

U nas sprawdzają się wszelkiego rodzaju Mario karty, Mario party czy np. Tricky Towers albo puyo-puyo. Jak potrzebujesz więcej to sięgnę switcha i zobaczę co tam jeszcze mam

Dowiedziałem się właśnie o gierce “Everybody 1-2-Switch”, którą obsługuje się telefonem i może grać w gierkę nawet 100 osób.

Sprawdze z miłą chęcią Wasze sugestie. O Brain Show nie słyszałem natomiast od jakiegoś czasu poluje na używkę Mario Party Superstars, a tricky Towers i puyo-puyo nie znałem.