Survivor 🔥

3ci odcinek S28 za mną. Juz się nie dziwię, że ten sam prowadzący jest tutaj od 1szego sezonu. Ten gość to mistrz. Mogę to oglądać tylko dla jego gadki, i dla tego jak on stara się mieszać w głowach zawodnikom.

3 polubienia

Probst jest nie tylko prowadzącym. Jest tez producentem. Survivor to Probst, a Probst to Survivor. Bardzo go szanuje, bo on zawsze pisze post po finale sezonu i potrafi obiektywnie powiedzieć „to był gówniany sezon” albo wymienić zawodników, do których miał o coś pretensje.

1 polubienie

S28E01

Zgodze sie z @Matelan. ten kolo gareth dal dupy tak koncertowo ze nawet nie zdazyl powiedziec “abrakadabra”. Normalnie sie zastanawiam jakim cudem sie dostal do mozgowcow? ta lalka od inzynierii jadrowej otarla sie 2 razy o wypad. Ale nikt jej w sumie nie postrzega jako zagrozenie :slight_smile: to sie moze na nich zemscic pozniej.

Moja zona nie bardzo chce ogladac. wiec chyba bede musial wieczorami w samotnosci.
troche mi zejdzie pewnie :smiley:

2 polubienia

Ja wczoraj miałem być produktywny w domu… Także do odcinka 9tego dojechałem. Dzisiaj również mam. Być produktywny. Skończę więc ten sezon…

Panowie, co wyście narobili :joy:

3 polubienia

image

4 polubienia

W ogóle:

S28 e9

Strasznie lubię Tonego. Owszem, wątpię żeby dotrzymał do 10 odcinka, ale w ogóle to do końca. Ale to jak on robi wszystkich, I jak coraz bardziej wpada w paranoje I robię błędy z upływem czasu, jest świetne. Gość mega robi show.

2 polubienia

S28:

Spy Shack król :smiley:

1 polubienie

Wpadlem na jeszcze jeden pomysl -w sumie prosba. jak wszyscy ogladamy ten sam sezon,ale z roznym zaangazowaniem i czestotliwoscia, to moze bysmy oznaczyli tez z jakiego odcinka spoiler jest? Wiem @Matelan ze Ty juz jestes daleko. @piotrek69 obejrzal wszystko. A ja jestem w tym momencie na epizodzie 01.
Wiem ze to kolejna komplikacja, ale przy ilosci sezonow, epizodow, nas ogladajacych w roznych tempach, moze byc ciezko wszystko ogarnac i zapamietac co i kto juz widzial a kto nie.

1 polubienie

S28 e9

i okazuje się, że król ‘idoli’ :joy: pierwszy raz jak zrobił spy schacka się śmiałem, jak to dalej działało 8 odcinków później już się przesłałem śmiać.

1 polubienie

Jasne. Dostosuje się. W ogóle to mysle, że jak tak dalej pójdzie i tyle osób będzie faktycznie oglądać, to można w przyszłości poprosić @pawelorzech o zgodę na tworzenie tematów o konkretnych sezonach. Najlepiej by było gdybyśmy wszyscy oglądali to samo. Teraz to problem, ale Paweł szybko nadgoni a i Ty pewnie będziesz miał podobne tempo, bo on jeszcze meczy sezon 38. Wiec od sezonu „po 28.” wszystko się powinno unormować.

1 polubienie

W ogóle to bardzo Wam wszystkim dziekuje. Tak serio serio. Zarażanie ludzi swoją pasją jest naprawdę super, a akurat z Survivorem zawsze szło mi średnio. Najlepiej.

1 polubienie

Dziękuję za przypomnienie o serii.
Pamiętam jak za dzieciaka w tv 1sza serię oglądałem i bardzo ja lubiłem. Teraz przy oglądaniu sezonu 28 jestem w szoku, że praktycznie wszystko z wtedy pamiętam. I to nawet ze szczegółami. Musiało to już wtedy zrobić na mnie niemożliwe wrażenie.

1 polubienie

Dzieki bardzo. nie chce sobie psuc zabawy, a podyskutowac naprawde fajnie.

Ale wiesz ze nie ma za co? mam wrazenie ze wszyscy tutaj na formum jestesmy na tyle dojrzali ze jak cos sie nie podoba to nie bedziemy sciemniac i powiemy :smiley: Akurat Survivor jest naprawde fajny. Mowiac szczerze nie ogladam w ogole zadnego reality z wyjatkiem jednego. Forge & Fire na History Channel. Swoja droga polecam jak ktos lubi bron biala i kowalstwo :smiley: (wiem, niecodzienne hobby).
wiec jak by mi nie podszedl Survivor to bym powiedzial :smiley:

4 polubienia

S28 skończony. Wow :wink: teraz się wezmę za 19,bo wnioskuję nawet z paru wypowiedzi zawodników w tym sezonie, że to jest właśnie sezon, dla którego o spoilery najłatwiej.

S28 jako całość

Wydaje mi się, że Woo nie docenial jak wielu ludzi nie lubiło Kass. Na moje oko z nią miałby jakieś szanse :wink: ale cieszę się, że Tony wygrał. Gość grał w grę, kombinował jak mógł i do tego był strasznie fajny do oglądania. Naprawdę przez długi czas w niego nie wierzyłem. Czas oglądać dalej

1 polubienie

Może nie bierz się za 19? Obejrzyj 37. 19 będziemy oglądać razem później.

S28 Finał
Właśnie dlatego gryzłem się w język, jak napisałeś, że raczej Tony odpadnie. Mega mi się chciało śmiać. Jeden z lepszych zwycięzców.

1 polubienie

37/38 zachęcam, obejrzałem 37 i zdecydowanie warto!

A Tobie Paweł jak idzie ten 38.?

Nie poszło wczoraj, bo poszedłem na balet (w sensie serio, balet, romeło i julia), ale do końca tygodnia pewno dojadę do końca. Może do końca weekendu.

1 polubienie

No dobrze, to biorę się za alternatywne metody pozyskiwania sezonów i sezon 37 się już zbliża :wink:

1 polubienie