Survivor 🔥

No normalnie tak sie zachwycacie tym wszyscy ze az postanowilem sciagnac i obczaic co to jest.
na razie jeden sezon na probe. Sciagnalem sobie 28 bo szybko bylo :slight_smile:
Zobaczymy co to jest

2 polubienia

:clinking_glasses::tada::champagne::sparkler::tada::fireworks::clinking_glasses::tada::exclamation::exclamation::exclamation:

1 polubienie

Tylko Paweł jeszcze 28-go nie widział, więc oznaczaj wszystkie uwagi tagami [spoi ler] i [/spoi ler]

1 polubienie

Troche moze zejsc. Widze ze z usenet mi nie sciaga 1,8,9 i 13 epizodu.
Bede musial glebiej podlubac do tego.

2 polubienia

Jestem już po merge w 38. Dobrze, że Wendy odpadła tak na dobre, bo już nie mogłem jej słuchać. Tak samo w sumie Keitha. Generalnie mam takie odczucie w tym sezonie, że czekam aż odpadną wszyscy denerwujący ludzie.

1 polubienie

Właśnie o tym mówiłem. denerwują mnie ludzie, którzy stwierdzają, że już im się znudziło i jadą sobie do domu. Tysiące osób chciałoby być na ich miejscu, które w ten sposób zostało zmarnowane. Jeszcze się ten sezon rozkręci, uwierz mi. Pomału rodzi się gwiazda, ale najlepsze jest ostatnie 4-5 odcinków. Zresztą zobaczysz. Dla jednego gracza warto się przemęczyć przez początek :slight_smile:
I gratuluje tempa.

Nie ma na co czekać, podoba mi się Survivor to jadę jak mogę. Dziś 3 odcinki. Jutro pewno też coś wciągnę. Do końca tygodnia będzie może koniec całego sezonu i zacznę z 28!

1 polubienie

Poczekaj, aż Ci Aurora zacznie działać na nerwy, ja nie mogłem jej znieść. Obiecuje, ze zaraz się zrobi naprawdę pięknie. Jakoś tak w okolicach 8-10 osób left.

Wczoraj zobilem szybki tescik, tak z 15 min pierwszego odcinka S28.
Chyba wciagne moja zone tez :slight_smile: Jak na razie jest ciekawe. ale co ja moge po 15 minutach powiedziec.
Taki maly hint. Przed spoilerem piszcie prosze otwartym tekstem o jaki sezon chodzi. bo sie wszyscy pogubimy.

2 polubienia

Mam wrażenie, że te elementy są na tyle charakterystyczne, że się nie pogubimy, ale może to dobry pomysł.

Od kiedy mogę wrzucić Survivora na telefon, to jeden za drugim lecę. Jak mogę to oglądam. Jak nie to słucham podcastów sobie, ale np. w metrze teraz Survivoruję mocno :smiley:

W końcu miałem czas I zacząłem też od sezonu 28. Po pierwszych 15 minutach i juz pierwszym twiscie, nie spodziewam się, żebym szybko przestał oglądać.

2 polubienia

Ale jesteście, mi zostało 9 odcinków aktualnego 38 sezonu i wtedy zaczynam 28, nie mogę się już doczekać!

1 polubienie

Ja do pracy jezdze samochodem i to przez Oxford (wcale nie lepiej niz samochodem przez Londyn), wiec nie ma opcji ogladania :sunglasses:
Tak wiec dla mnie pozostalo tylko wieczorami, i hurtowo sie nie da. inne obowiazki i sen tez sie przyda.

S28

tylko 15 minut i juz mi sie spodobalo wybranie kapitanow, a potem ten wybor najslabszych ogniw. od razu widac jak ludzie kombinuja. To mowiac szczerze zaciekawilo mnie na tyle ze postanowilem dac szanse

2 polubienia

Paweł z takim tempem, jakie masz, to ich przegonisz przed weekendem :smiley:

To forum jest najlepsze na świecie. W ciągu tygodnia więcej osób zaczęło oglądać Survivor, niż wśród moich znajomych przez ostatni rok :smiley:

1 polubienie

Sam bym obejrzał jak was czytam, ale kurde, za dużo kombinacji :confused:

1 polubienie

No dobra skończyłem odcinek… Wow. To, jest, cos. Wow.

S28

2ga rada plemienia, to jak Garret dał dupy, to była magia. Z sytuacji kontrolowania sytuacji, do sytuacji wypadu w 5 minut i to mimo, że miał immunitet w kieszeni. Po prostu wow

1 polubienie

Wieczorem machne. teraz jednak w pracy nie bardzo moge :sunglasses:

1 polubienie

Jak będzecie na odcinkach po mergu, to warto po każdym znaleźć sobiena YT filmik z Ponderosy osób, które odpadają. To taki ośrodek, w którym mieszka Jury. Krótkie filmiki, a dużo dodają do show.

2 polubienia

Dobrze prawi, chociaż ja akurat je oglądam zbiorczo po Reunion, ale tak, czy siak warto dla smieszkow.

1 polubienie