Survivor 🔥

Nie wiem. Jeszcze nie zacząłem, ale planuje na weekend, wiec dam znać.

Aczkolwiek ostatnio SA najbardziej ze wszystkich przypomina „starego” survivora, wiec jeśli trzyma poziom ostatnich dwóch sezonów, to śmiało. Zwłaszcza, ze jest tam Chappies, a Chappies to miłość.

43 jutro mordaski

2 polubienia

Zaczynamy tę przygodę, nie mogę się doczekać. Jestem ciekaw ile twistów z 41-42 zostało, a ile mamy nowych. Mam nadzieję, że sudden death już nie wróci TBH.

Klepsydra wypadła na pewno. Probst mówił. Wspaniale.

1 polubienie

Akurat klepsydra mi się podobała, w obu wypadkach to był fajny twist, który totalnie rozwalił to co się działo

Muszę aż się cofnąć i zobaczyć co wcześniej o niej pisałem, ale dziś jej nienawidzę. Mam nadzieje, ze wcześniej tez nienawidziłem.

1 polubienie

Uff.

1 polubienie

To mnie się nie zmieniło. Właśnie zapytałem Pauliny i mówi, że bardzo się cieszy, że klepsydry nie zobaczymy. Anyway, jesteśmy na sezonie 29 (w drodze do 40stki), więc teraz będziemy sobie przeplatać

1 polubienie

Paulina > Paweł

1 polubienie

Bez dwóch zdań

Spoko. Nie wiem jeszcze na ile samoświadomość Survivora mi się podoba (hej, jesteście w survivorze, przygoda życia, wow, wow). Szczególnie to widać, jak zaraz po 1 odcinku 43 obejrzeliśmy chyba 9 odcinek 29tego.