Survivor 🔥

Zaktualizowałem kanał - biblioteczka

Wszystkie sezony są tam, razem z aktualnie trwającym AUS All Stars oraz US 40.

Chyba link wygasł albo jest błędny :confused:

Możliwe

UUUUGH, widzę, że większość linków się pozmieniała… Jeeezuuuuuuu… Dobra, ja do tego siądę kiedyś, ale nie teraz :smiley:

Czy wam też jest szkoda, że teraz raczej nie będzie Survivora przez rok? Ja mam jeszcze parę sezonów, co ich nie widziałem (z nowszych - 35 i 36, chociaż 36 nie będę oglądał z powodów nienawidzenia Bena, a 35 nie chce mi się zaczynać bo wiem, kto wygrał)

Mi właśnie zostało parę sezonów powszechnie uznawanych, za złe lub bardzo złe.
Także dla mnie to okres totalnie bez survivora, bo tak jak takiego Hello Internet czasem słucham losowych starych odcinków, tak z Survivorem, to obejrzenie całego sezonu zajmuje jednak zbyt dużo czasu, żeby się tak bawić.

1 polubienie

Szczerze? Nie bałdzo. Trochę mi się przejadło po tym mega kombo AU/US. Poza tym niech oni maja trochę czasu na wymyślenie czegoś mądrego (najlepiej na powrót do starego formatu i samej gry, i FTC) i na ogarnięcie kwestii diversity. Może ta przerwa dobrze im zrobi, bo poza tym ostatnim sezonem, który tak naprawdę na swoich barkach dźwigał tylko Tony, to ostatnie lata to taka trochę kupa generalnie. Pomyślcie tylko jak wyglądałby 38 bez Devensa. Kupa. Kilka wcześniejszych w sumie poza DvG tez średniawka.

1 polubienie

Ja w ogóle byłbym ok gdyby 41 zaczął się z all starsami jak Devens, Kubicki, Pascuzzi… Właściwie mogliby rozegrać DvG bez Nicka. I bez Natalie, oczywiście. To nie rasizm, ona po prostu jest beznadziejna.

Nikt Cię tu o rasizm nie posadzą. Ona jest taka sobie i tyle. Ja akurat wolałbym przerwę od gwiazd do 50. W ogóle moim zdaniem to jedyny sens ma teraz albo same gwiazdy, albo zero, bo wiemy jak się taka „czwórka powracających graczy” kończy.
Ja bym chciał jakieś nowe gęby. Nowego Tony’ego, nową Parv.
A a propos all stars to Russell bardzo się szykuje do tego. On był zawsze nie tylko bardzo krytyczny wobec całego show, ale i tez takim hardkorowym republikańskim ułomem, a teraz udaje, ze przechodzi jakaś liberalna metamorfozę i w ogóle jakoś stonowal swoje wypowiedzi.
I mean, Russell wspierający BLM to nie jest coś, co spodziewałem się w tym życiu zobaczyć.

1 polubienie

Nie sadze, żeby ktoś poza mną się w to bawił, ale FYI rozpoczął się The Bachelor z Lockym.

1 polubienie

Już daje znać Magdzie :joy:

1 polubienie

Mnie kusi. Albo odfollowuje Jonathana i survivora au na Twitterze, albo w końcu się złamie :wink:

1 polubienie

Jeśli ktoś wyrazi taka chęć ma 100% to mogę wrzucać ma gdrive/telegram.

Powiem tak, nigdy Bachelora na oczy nie widziałem. Spodziewam się solidnego guilty pleasure, wiec nie wiem czy zobaczę wszystko.
Jak jednak masz 1szy odcinek pod ręką to chętnie zobaczę, choćby dla samego Lockiego i tych pięknych australijskich akcentów :slightly_smiling_face:

2 polubienia

Ogarnę wieczorem. Nie chce mi się męczyć z reklamami na tenplay, wiec będę piracił.
Ogólnie to bachelor i bachelorette to jest mega gunwo, ale ja oglądam, bo w wakacje jest bachelor in paradise, gdzie wysyłają niedobitków z poprzednich sezonów na wakacje do meksyku i tam to już się dzieje :wink:
Ale to US. Australijskiego jeszcze nie oglądałem, znam tylko tego typa co prowadzi show, wiec będziemy oglądać razem po raz pierwszy.

1 polubienie

Mogę w to wejść. I tak nie mam godności i niczego lepszego do oglądania

3 polubienia

Wstyd się przyznać, ale jak skończyła sie ta nudna połowa odcinka, kiedy Locky witał się z wszystkimi, to kurcze, show strasznie naciskał właściwe przyciski.
Lubie takie gunwo, tanie dramy o nic, dziewczyny kłocące się o pierdoły i w tym wszystkim zagubiony Locky. Będę oglądał xD

2 polubienia

Mozna kanal na Telegramie dostac? :slight_smile:

2 polubienia

Ja tez zawsze skipuje pierwsza polowe pierwszego odcinka Bachelorów. Muszę przyznać, ze jestem trochę rozczarowany bo o dziwo w AU jest więcej patusów, niż w US. Ale zobaczymy. Na szczęście to nie Masterchef, którego musiałem obejrzec 61 odcinków :smiley:

Można.

2 polubienia

Mogę umierać

1 polubienie