Survivor 🔥

PS: W australijskim AppStore są aplikacje 10Play i 10 All Access. Są mocno słabe, ale lepsze to, niż nic.

Ustalmy fakty - żółty tribe > zielony :wink:

Nie lubię być w plecy, a jestem w plecy, ale chyba zaczekam na .mp4 :smiley:

Jak będziesz miał w przyszłości wolny poranek, jak leci premiera - Mullvad daje radę, tylko trzeba pooglądac australijskie reklamy :wink:

Mała edytka:

Bo Mullvad daje radę strassznie - nie miałem ani jednej ścinki przez cały odcinek.

1 polubienie

Co to ma znanczyć ‘Tommorow in Survivor’? :o

No tak. Pierwsze 2/3 sezonu są trzy odcinki tygodniowo. W poprzednich sezonach było tak samo. Inaczej sezon by trwał pół roku :smiley:

Wazna wiadomość dla narzeczonej @pawelorzech:
Prosze obejrzeć dzis z Pawlem Australijskiego Survivora. Żadnych fiku miku, tylko seans.
Wszystko jest w Australii lepsze. Nawet host.

1 polubienie

To też z tej serii zdjeć, którą David zapoczątkował ? :wink:

1 polubienie

Taaaaaaaak! :smiley:
I za to tez mega szanuje Aus. Oni tam naprawdę się lubią wszyscy i nie ma tak, ze host sobie, a gracze sobie. I nie ma tez jakichś spin.
Pamiętasz akcje z darmowym smoothie dla Luke’ów? To przecież było miesiące po filmowaniu, a oni się dalej trzymali razem.

Żeby tylko zima była w Australii dłuższa… i góry wyższe. Pomarzyć dobra rzecz.

To jutro!!!

2020-02-03 22_57_41-TweetDeck - Brave

A nie, czekaj głupie strefy czasowe. To juz pojutrze!!!

1 polubienie

Orzechy, jakiś progres, czy do weekendu czekacie?

WŁAŚNIE ODPALAM

1 polubienie

Dotarliśmy do połowy pierwszego odcinka i trzeba było iść spać. Ale to jest dobrze zrealizowane i ładnie zrobili dodatkowe historię graczy, więc Magda (ja też zresztą) mogła poznawać graczy i kto jest kim bez potrzeby oglądania poprzednich sezonów. Super.

1 polubienie

Lepiej nadrabiaj szybko, bo dziś było epicko.
Jedno z najlepszych premergowych zagrań ever.

2 polubienia

Tylko @pawelorzech weź tam w wątek o sezonie nie wchodź, bo tyle sobie popsujesz, ze Jezus Maria.

1 polubienie

@pawelorzech ruszyło się coś, czy dalej E0.5?

Dalej. Przez prace nie miałem za dużo czasu więc nie mogliśmy oglądać. Ale chcę bardzo już. Chyba jutro się uda. A w niedzielę na 100%.

1 polubienie

Lepiej, żeby się udało, bo zaraz będziesz miał takie zaległości, ze cały dzień będzie trzeba przeznaczyć na nadrabianie :wink: A jeszcze musimy pogadać o E03 przed poniedzialkiem :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Kanał Hatcha to jest kopalnia złota.
On tam wali takie bomby, że Jezus Maria.
Albo będzie mega pozew, albo to wszystko prawda i wtedy trochę lipa. Chyba wolałem nie wiedzieć, jak się robi kiełbasę.

https://www.youtube.com/channel/UCrv_E1DiaWs9jXfWzTqx9Fg

1 polubienie

Zgadnijcie, kto był fanem Survivora :sob::sob::sob::sob::sob:

1 polubienie