Subskrypcje

@Opalinski Ty śmieszku xD (oflagował mój post jako spam do moderacji)

18 polubień

https://forum.yeswas.pl/t/uslugi-streamingowe-w-polsce-czy-sa-miejsca-na-kolejne/865/22?u=pawelorzech

@AndrzejKotarski tu chodzi!

Sory szef!

2 polubienia

Z szacunkiem do Andrzeja!

Przepraszam. Już się to nie powtórzy!

3 polubienia

image

12 polubień

Ja mam Apple One Premier, Netflix, Amazon Prime, Disney+, Dropbox. No i telefon i internet żeby z tego korzystać. Dropboksa próbuję się pozbyć, ale nie mogę - trudno o lepszą reklamę dla nich :rofl: Amazon ze względu na dostawy - filmy przy okazji. Disney dla córki.

U mnie coraz więcej tych subskrypcji przybywa zamiast ubywać :confused:

  • Spotify (rodzinne ale ja płacę)
  • Netflix (tak samo)
  • Audible
  • Orange Flex
  • Lebara
  • iCloud 200GB
  • Zwift (na zimę)
  • Siłownia (w końcu co miesiąc płacę)
  • NordVPN (wykupiłem na 3 lata)
  • PS Plus (rocznie)
  • Patreon YWP

Zauważyłem, że dużo łatwiej przychodzi mi płacenie miesięczne niż roczne.

Miałem też zabawną sytuację wcześniej w tym roku, bo w okolicach czerwca szukałem nowego mieszkania do wynajęcia i musiałem wykupić abonament do jednego z portali, który kosztował 300 dkk (ok. 200zł) na miesiąc. Mieszkanie znalazłem, tylko zapomniałem o abonamencie i zorientowałem się 4 miesiące później. Miałem go podpiętego przez taki duński blik i nie widziałem tych płatności. Niestety nie chcieli zwrócić mi pieniędzy za miesiące, w których nie korzystałem.

W sumie niby niedużo, ale

  • Netflix (rodzinny)
  • Apple One (rodzinny)
  • Tidal (rodzinny)
  • 1Password (niby rodzinny, ale płacę jak za pakiet single - w zasadzie to chyba exploit subskrypcji przez AppStore - AMA)
  • Carrot Weather (Tier 1)
  • Pocket (tutaj ciekawostka, bo subowany przez Google Play Store pakiet Pocket Premium kosztuje 32 zł, a w AppStore 167,99/rok…)
  • Orange (tel) + UPC (net)

wrócę kiedyś (wierzę) do subskrybcji YWP i Pocket Casts, jak zacznę znowu słuchać tyle podcastów, co przed pandemią…
Do tego sporadycznie opłacam Amazon Prime Video, jak wpada coś więcej niż The Office, co mnie tam zatrzyma.

A siłownię opłaciłem za rok z góry, więc nawet jak na nią nie chodzę, to mnie nie boli ten wydatek XD

U mnie aktualny stan:

  • YWP
  • Orange Flex
  • Apple One
  • Overcast
  • NordVPN (aktywny ale nie będę przedłużał)
  • Amazon Prime (dostawy oraz muzyka z alexy bo nie da się Apple Music)
  • IFTTT (w sumie nie wiem po co, bo mam trzy automatyzację z czego przydatne dwie, ale jest)

I to chyba tyle… a przynajmniej nie pamietam nic więcej i w Money pro nic więcej nie mam w dziale „subskrypcje” chyba, że rachunki comiesięczne typu Upc albo direct debit za broadband policzyć tez jako subskrypcje :thinking:

No to ja dość mało

  1. Flex
  2. Zoho mail (roczna)
  3. Tidal Hi-Fi - tu muszę się zastanowić jeszcze czy będę brał na dłużej czy może zostanę jednak bez niczego

Tak to się u mnie prezentuje :sweat_smile:

1 polubienie

No trochę czasu minęło, więc rewizyta.

  • iCloud 200GB
  • AppleTV+ oraz Apple Music,
  • Spotify
  • Netflix
  • 1Password
  • Hey
  • Timery do toggl
  • Wondery+
  • Audioteka Plus (19zł za książkę, nie ten co masz za 19zł jakiś katalog)
  • Minecraft Realms
  • Gamepass
  • Nintendo Online
  • Allego Smart
  • Flex

Jest tego trochę…

Pssst, co to za appka?

Aplikacja Bobby

3 polubienia

Jak mi się skończą za chwile darmowe miesiące Apple Music to tez wezmę Apple One bo dobrze je mieć do Apple Watcha i do Homepoda mini (jeśli kiedyś się go uda w końcu kupić).

Ja czekam, aż mi się skończy darmowy Apple TV+

U mnie to wygląda tak:

  • Apple One,
  • Netflix,
  • Microsoft Office,
  • Orange Flex,
  • Empik Go (rocznie)
  • jakdojade.pl (rocznie),
  • Allegro smart (rocznie)
1 polubienie

Raczej taniej ci wyjdzie Apple One zamiast dysku, TV+ i Music osobno. I wtedy wszystko dostępne dla całej rodzinki.

Akurat nie, bo ponieważ: 11,99 za 200gb oraz 9,99 za TV+ oraz Music bo mam studencki pass.