Stacja ładowania iPhone i zegarek

Forumowicze! Jak radzicie sobie z ładowaniem zegarka. Użytkuje od tygodnia, mam jedna gniazdko przy łóżku i codziennie przed pójściem spać muszę zmieniać kabelki- raz ładowarka do zegarka raz telefon. Do tego dwa przewody.

Męczące oraz nieestetyczne.

Czy jesteście w stanie polecić mi jakiś stand/płaską ładowarkę dla telefonu + zegarka. Najlepiej z jednym przewodem.

Znalazłem kilka opcji: ale wymagają właśnie włożenie w odpowiednie miejsce ładowarki dla zegarka i dalej są dwa przewody :frowning:
Taka
https://allegro.pl/oferta/baseus-stacja-ladujaca-2w1-indukcyjna-ladowarka-10853624488

Mam również jakaś która ma jeden przewód w iSpot, ale 400PLN za ładowarkę to ciut dużo.

Jakieś propozycje i wasze rozwiązania?

imho przy łóżku zostaw sobie tylko ładowarkę do telefonu. Będzie to w zasadzie bezkosztowe. Ew dokupisz sobie kostkę do gniazdka za 50 zł.

Ja mam ładowarkę do zegarka w domowym biurze. Ładuję go tylko podczas wieczornej i ewentualnie porannej toalety. Te 30 min do godziny (z młodym się trochę schodzi) wieczorem spokojnie starczy na ładowanie do 100%. Zegarek bez AOD trzyma 1,5 dnia (wersja 6, 88% cap baterii)

1 polubienie

Mam taki badziew. Dałem za niego ~£29 i nawet się sprawdza. Nie ładuje wprawdzie jakoś szybko ale ogólnie daje radę. Tylko diody trzeba zakleić czymś bo święcą się jak psu jajca.

1 polubienie

U mnie w domu kurzy się taki Anker. Teoretycznie w niego też wkładasz oryginalną ładowarkę od zegarka, ale kabel od niej chowasz w obudowie, i podłączasz ją do wewnętrznego portu USB. Z całej ładowarki wychodzi tylko jeden kabel.
Jakbyś chciał, to napisz PW, jakoś się dogadamy :slight_smile:

Jeden kabel :sunglasses:

Ale ja jestem nieobiektywny.

Całkiem sprytne, korzystałeś z tego? Jak się sprawuje?

https://allegro.pl/oferta/spigen-magfit-duo-apple-magsafe-apple-watch-13373634689

do tego ładowarka MagSafe do iPhona i kabelek USB-C do Apple Watcha i ładowarka Baseus 100 W 2x USB-C + 2x USB-A

https://allegro.pl/oferta/ladowarka-sieciowa-baseus-2x-usb-2x-usb-c-100w-12782373472

w zasadzie załatwia mi ładowanie wszystkiego, bo i Kindle i iPad jednocześnie się potrafiły tam ładować i był zapas mocy

Jak miałem jeszcze Apple to działało to bez problemów. Dzięki temu, że używało się oryginalnej ładowarki od zegarka, to Anker mógł trochę zaoszczędzić na certyfikacie MFI.

1 polubienie

To jest dopiero interes – ponad 100 złotych za kawałek plastiku, w który musisz wsadzić własne kable warte prawie 300 zł XD

3 polubienia

Ale kable można zawsze wyjąć i będą działać! :wink:
A sam kawałek plastiku ma jeszcze taśmę dwustronną, żeby się dał przykleić do mebla :stuck_out_tongue:

To jest moment, w którym stwierdzam że warto mieć kogoś z drukarką 3D lub ją samą :sweat_smile:
Plus taki że nie ograniczasz sobie prędkości ładowania. Podłącz takie 3w1 jak ja mam pod zasilacz 20W, połóż na tym zegarek, telefon o słuchawki, zobaczysz co się stanie XD

drugi plus jest taki, że odpinałem tę 100W ładowarkę, wrzucałem do walizki, w której mam na stałe wrzucone zapasowe kable i mogłem ruszać w drogę

To ja w drodze mam po prostu zapasowe kable w plecaku wraz z ładowarką do MacBooka (bo na codzień karmię go prądem z monitora) i zmieniam komputer w pająka na noc :smiley:

1 polubienie

Odkopię temat - wpadł mi do głowy pomysł żeby kupić ładowarkę 3w1 - telefon, zegarek i airpodsy. Na amazonie jest tego pełno, ma ktoś może jakiegoś konkretnego producenta do polecenia? Najlepiej jeżeli nie trzeba by było wkładać swojego kabla do zegarka.

ja bym rozważył - 300 zł taniej niż ze sklepu :wink:

2 polubienia

Ja odpuściłem temat z powodu zmian w sypialni- teraz jak mam już gotową szukałem na Amazon- po szybkim przejrzeniu okazuje się że część ładowarek:

  • ma dwa przewody bo trzeba użyć swoje ładowarki do AW
  • markowe po 500 zł plus
  • ładuje AW z mniejszą szybkością niż originalna
  • wygląda jak kupa

Po wyszukiwaniu instagram podrzucił mi ofertę:

KUXIU Official- Best iPad and iPhone Stand and Accessories Online (Link referencyjny - jak ktoś chce zamówić będę wdzięczny)

Zamówiłem X55, model x40 jest metalowy ale ładuje zegarek wolniej.

Zamówiłem, wysłali, jest już oclona w PL- jak dojdzie przetestuje to zdam relację.

3 polubienia

I jak przyszła już? Jak wrażenia?

Oczywiście zapomniałem!

Ogólne wrażenia:

Zapakowane ładne do tego dostaje się ładne etui podróżne. W komplecie kabelek oraz ładowarka 20W. Bałem się o to jak będą działać zawiasy łączące każdy element ładowarki- jest dobrze chodzą z konkretnym oporem.

Magnes trzyma dobrze nawet przez cienka obudowę, żona na bardzo grubą i telefon kiedy oprze się o wyspę aparatów - też nie spada.

Watch ładuje się w porównywalnym czasie jak na oryginalnej. Nie liczyłem z zegarkiem w ręku, ale kiedy daje do ładowanie jak mam po 30-40 procent o kąpiel, mycie zębów chwila leżenia w łóżku o mogę już ubrać naładowany na 100 procent.

Ładowanie słuchawek działa- tyle mogę powiedzieć.

Kupiłem dwie i w tej cenie Wg mnie nie znajdziesz nic lepszego.

1 polubienie

Dzięki za szeroki opis!

Da się ją rozłożyć zupełnie na płasko? Tak w stylu magsafe duo w sensie.

A jakiego masz watcha, zwykłego czy ultra?