Spotify | Sleep mode

Cześć,

Może nie jestem do końca na bieżąco z aplikacją Spotify, ale z tego co zauważyłem, to opcja wyłączenia odtwarzania po jakimś czasie jest dostępna wyłącznie dla podcastów, a brakuje tego w muzyce.

Dotychczas po prostu uruchamiałem podczas zasypiania playlista mniej więcej 8-10 piosenek od końca i wyłączyłem zapętlanie. Rozwiązanie okej, ale po jakimś czasie wkurza słuchanie tylko początku. Później załatwiałem temat przez odtwarzanie przedostatniej piosenki i do kolejki wrzucałem kilka utworów z różnych czeluści playlista. Zabierało to jednak za dużo czasu…

Rozwiązanie jest proste: Odpalamy dowolny podcast, ustawiamy pożądany czas wyłączenia i po prostu odpalamy muzykę. Ustawiony w podcastach timer działa na całej aplikacji Spotify, wiec wyłączy odtwarzanie po upływie ustawionego czasu :grin:

#kucowanie

3 polubienia

Serio to tak działa? Tragedia jak ktoś to zakodził.

jeżeli korzystasz z iPhona to wystarczy sobie odpalić timer z wyłączeniem muzyki :slight_smile:

5 polubień

To ma niestety jeden minus. Ja używam Siri w zasadzie tylko co ustawiania timera. I jeśli już raz ustawisz timer na wyłączenie muzyki i potem kiedykolwiek wywolasz countdown via Siri to on to oczywiście będzie odliczał ale nie wywoła dźwięku na końcu.

1 polubienie

A u mnie normalnie jest:

1 polubienie

O kurde, u mnie tez jest :joy:

Faktycznie na iPhone jest Sleep time w opcjach piosenki, ale na iPadzie wygląda to już w ten sposób: