⚽ Sport Dla Patriotów

Nie, ale jest przykładem zdrowego rozsądku. Nie każdy chce finansować brednie Jarka.

PS - Ewentualną odpowiedz proszę w temacie polityka :stuck_out_tongue:

2 polubienia

https://streamable.com/vhxqgm

5 polubień

Brawo, pięknie, ale wyglada to okropnie. Straszny chaos i przepychanka tak okiem amatora.

Piękny wyścig

1 polubienie

Stanisław Czerczesow zostanie selekcjonerem reprezentacji Polski, Paolo Sousa zostanie wysłany na zieloną trawę jeszcze przed końcem roku.

No, takie są plotki, czekam co się stanie, ale jak znam leśnych dziadków z PZPN to jedyne co im przyjdzie do głowy to wymiana selekcjonera ¯_(ツ)_/¯

Ja pierdolę. Czemu w tym kraju nikt nie dostanie szansy na zbudowanie czegoś. Taki trener potrzebuje tak naprawdę 2 lat żeby były jakieś efekty. Z Czerczesowem to będzie Brzęczyk plus Nawałka do kwadratu.

1 polubienie

Bo to repa.
Popatrz jak działa dobrze zarządzany klub sportowy - Raków Częstochowa. Jak byłem młody to pamiętam mecze w najwyższej klasie rozgrywek. Potem pamiętam spadek do czwartej ligi.
A później zaczął to sponsorować x-kom ale zaczęli wymagać, by klub był zarządzany jak przedsiębiorstwo i nagle Raków gra w pucharach europejskich.

Stawiam że tutaj poszło to od podstaw. Kształcenie młodych, nie branie emerytów z zagranicy, trener na dłużej niż jeden sezon.
Takim przykładem też jest Cracovia. Tylko tutaj niestety co talent to od razu wyprzedają.

W sumie dobry przykład to siatkówka. Liga była polska, dużo młodych zostawało grało i daje to efekty w jakości polskiej reprezentacji.

Kurde, graliśmy jak zawsze, ale liczy się wynik. Z San Marino będzie pewnie 10:0, ale z Anglią chyba nie damy rady…

1 polubienie

Myślicie że jak Lewy robi taką akcję że wchodzi jak dzik to wcześniej dostaje sygnał od trenera Ted Lasso - Roy Kent gives Jamie the signal - YouTube

1 polubienie

Z San Marino zagra pewnie inny skład i skończy się 4:0

Myślisz, że San Marino jest tak mocne i aż tyle goli mam wbije?

No tak, jak zwykle łapiesz za słówka.:joy: Gramy na wyjeździe czyli będzie 0:4.
San Marino to jest zespół do bicia, ale nie tak jak kiedyś gdzie wszyscy ich 10, a my 1:0

Patrząc na to, jak gra reprezentacja za Sousy, to niedługo będziemy chłopcami do bicia.
Styl gry jest nieważny. To jest gra w której liczy się wynik, a nie noty za styl.

Albo to wszystko w końcu zadziała i walniemy Anglię jak kiedyś Niemcy.

Przykro mi to mówić, ale jestem sceptykiem.

Ale mam nadzieję, że się mylę.

Jeśli Olisadebe, Smolarek i Krzynówek wejdą w drugiej połowie, to jest szansa;)

1 polubienie

Tak dla miłośników statystyki xd

naprawde wierzysz ze selekcjoner gra?