⚽ Sport Dla Patriotów

Mnie denerwuje deprecjonowanie roli selekcjonera. Skoro on nie jest tak istotny to pensja/10 i weźmy jakiegoś hobbyste-entuzjastę!

A jak drużyna wygrywa to nagle trener znalazł na nich sposób.
„Znaj proporcjum mocium panie”

W sporcie już „wszystko odkryto” a największe rezerwy są w głowie zawodnika. I od tego jest trener/selekcjoner.

gdyby tak bylo to dobry trener wygralby nawet z druzyna Monako. To gracze graja, jak mamy tylko kilku graczy na poziomie, to zaden trener tu nic nie zrobi.

1 polubienie

Jak najbardziej za - szkoda kasy na dobrego selekcjonera, lepiej wziąć jakiegoś hobbyste-entuzjastę, on zrobi to lepiej (przykład Teda Lasso jest idealny :P)

Strzelonych na mecz też ma najwięcej

Ciężko brać takie staty na poważnie po takim okresie i meczach zroznicowanych

BELIEVE!

1 polubienie

Jak coś to nie official account

Zaczyna się półfinał ze Słowenia w :volleyball: :crossed_fingers::muscle:

3 polubienia

4 polubienia

Katarzyna Niewiadoma zdobyła brąz w tegorocznych szosowych mistrzostwach świata. :slight_smile:

2 polubienia

Hurkacz X2 wygrywa tenisowy turniej w Metz w singlu i deblu.

1 polubienie

Czy tylko mnie rozśmiesza narracja o zdradzie Sousy? “Oddaj pieniądze” i “30k srebrników za zdradę reprezentacji” to taki cringe…

Tak apropo to samo zrobił trener Hiszpanii (Real) i Holandii (Barcelona) :neutral_face:

A czy tez najpierw wciskali farmazony, że chcą dalej współpracować z reprezentacją?

Jak to czytam to wcale mu się nie dziwie, że stad ucieka. Zachował się tak a nie inaczej, ale żeby od razu porównywać to do ZDRADY WIELKIEGO NARODU POLSKIEGO, to trochę… cringe, tak jak napisałeś.

1 polubienie

Jak to mówił trener R.Wójcik „Kasa misiu kasa.”
Może zdaje sobie sprawę ze z tym zespołem baraży nie przejdzie plus dostał dobra propozycje i możliwe ze karę opłaci przyszły klub. Ja nie będę za nim płakał.

Ja mówiłem od razu, że Brzęczek lepszy i nadal tak uważam. To jak grała repa pod Sousom to gorzej już być nie mogło.

Paolo Sousa? Paolo Cozza? Nie znam człowieka.

Najbardziej zabawne jest to, że w Bourdoux gość zrobił ten sam numer.

Też go rozumiem, aczkolwiek sposób w jaki to robi pokazuje, że to niezły cwaniak…

Tylko i wyłącznie on na tym straci, więc nie ma sie co żołądkować. I tak byśmy z nim nie wygrali tych baraży, także mała strata.