[Spoilers] 🔥 Survivor 16: Micronesia (fans vs favourites) - dyskusja

Jestem na odcinku 3 więc pozwolę sobie stworzyć temat.

Moja miłość do Parv rośnie z każdą sekunda. To tyle na tę chwilę :wink:

1 polubienie

Ok, to pierwsze wnioski. Nie jestem fanem sezonu, na początku fanowi mieli IMHO za mało czasu antenowego, I owszem tak jak lubię team favourites, to chciałbym chociaż poznać ich przeciwników.

dodatkowo jak już ich choć trochę poznałem nie jestem ich fanem, ok Joel był super, ale odpadł strasznie szybko. Reszty dalej jakoś nie czuję, no ale to może być powód czasu spędzonego z nimi. Teraz juz jest lepiej po wymieszaniu, ale nie mogę się doczekać merga

Będzie dobrze. Sezon z Parvati, Amandą, Jamesem i Ozzym nie może być zły. Ma przyjemne zakończenie i druga połowa jest naprawdę niezła.

No i muszę przyznać od merga jest lepiej.

Parv zalatwiajaca Ozziego, Natalie rozgrywająca Jasona i idol Amandy. Girls power po całości!

1 polubienie

Ja piernicze, ale ten sezon od merga był świetny. Chyba najbardziej satysfakcjonujące zakończenie jakie widziałem. Aż z przyjemnością reunion show zobaczę!

Ozzy stracił w moich oczach po ostatnim głosowaniu :wink:

Nawet pierwsza połowa jest całkiem dobra! Jestem na 9 odcinku, bawie się rewelacyjnie. Dużo lepszy niż poprzedni, który oglądałem (13? 14?). Szkoda, że sporo osób, na które liczyłem, bardzo szybko odpadły. No i Johny Fairplay odpadający jako pierwszy? Yau-Man odpadający trzeci? Johnatana trzeba było ewuakuować? Dużo smutku, bo bardzo liczyłem na każdą z tych postaci.

1 polubienie

Patrzcie go, jak idzie jak jak burza.
Przebrnął już prawie przez piekło 4x3 jakości kupa. Szanuje bardzo Was obu @pawelorzech i @Matelan. Wiem, ze to nie było łatwe. Już się nie mogę doczekać Orzech Twojej reakcji na gagatków z 18 i 19.

1 polubienie

Od merge lecą chyba moje ulubione akcje i odcinki aż do s19/20. Dzięki temu sezonowi Parv skardla moje serce do końca.

2 polubienia

Lol. Piękne jest to, że już dwie osoby odpadły mając idola. Co za xD.

1 polubienie

Erik jest najgłupsza osoba jaka widziałem w Survivorze. Nawet James odpadający z dwoma idolami nie jest taki głupi jak Erik który oddał immunitet i odpadł.

1 polubienie

Cudowny moment xD dziewczyny mu pięknie w głowie namieszaly. Za każdym razem jak o tym myślę śmiać mi się chce.

1 polubienie

O rany, najlepiej. To zaraz wjeżdża 18 a potem najważniejszy sezon w historii show - 19. Nie mogę się doczekać.

Super, że Parv wygrała. Bardzo dobry sezon. Totalnie świetny. :heart:

1 polubienie

Witamy z powrotem w HD :smiley: