[Spoilers] 🔥 Survivor 15: China - dyskusja

Jako, że znów miałem sporo czasu dzisiaj i zaraz po skończeniu 13 doszedłem do merge w 15,a jutro mam spora szansę skończyć sezon postanowiłem, że od razu założę temat.

Uwaga poniżej mogą znaleźć się spoilery do całości sezonu :wink:

2 polubienia

James :heart:

Sporo fajnych osób jest w tym sezonie, ale tak, James, Amanda i Todd bardzo się wyróżniają :heart:

Mnie na dłuższa metę Todd strasznie drażnił. Do tej pory go nie lubię. :stuck_out_tongue:
Amanda i James są przecudowni.

Skończyłem. I teraz spoiler tag póki Orzech nie skończy.

końcówka sezonu mega rozczarowujaca. Od wyrzucenia Jamesa, wszyscy tylko dużo gadali a nikt tak na serio nie kombinował. Pokochałem całym sercem księżniczkę z NY Courtney. Teksty typu ‘it’s not welfare’ I inne bardzo nie na miejscu komentarze mnie jednak kupiły :wink: ja tam się ciesze, ze Todd wygrał. Amanda strasznie źle końcówkę rozegrała, więc zasłużenie skończyła, gdzie skończyła

No i czas na s16 :wink:

1 polubienie

Courtney wraca w 20 :wink:

1 polubienie

A, bo ja tak się nie odzywam - bardzo fajny ten sezon. Jestem już praktycznie na końcówce. Todd super gracz, bardzo mi się to podoba. JR tragiczny - gdybym miał strzelać, pewno jest pedofilem albo coś z tych rzeczy. Amanda jak dla mnie w ogóle nie istnieje. Za to Courtney jest rewelacyjna. James mnie denerwował cały czas akurat.

Najmniej podobają mi się te Chiny, natomiast sam sezon całkiem ładny. No i nie możecie mi wmówić, że Todd robiący Jamesa na szaro to słaba akcja. Posłał go Z DWOMA IDOLAMI do domu. Lol.

#EDIT
OK, TODD wygrał. Bardzo dobrze, należało mu się. Dobrze, że Courtney wraca w S20. Zabieram się zaraz za 16stkę. Coraz lepiej, coraz lepiej!

1 polubienie

Mi szczerze mówiąc s15 podobał się najmniej z tych, które Ci zostały,ale postaci sie mega rozwijają później!
Odpadniecie z 2ma idolami było uznawane za najglupszy ruch w historii survivora, do czasu… Lol

Amande za później kocham całym sercem, Jason też dużo lepsze wrażenie robi później. Tak jak wcześniej pisałem, moim największym zarzutem do s15 jest właśnie końcówka, strasznie pasywna, wszyscy praktycznie czekali aż odpada i dadzą Tiddowi wygrać. Wracam do s20. Co tam się wyprawia :scream:

Tak, Amanda się rozkręca dopiero w S16.
@pawelorzech , nie wiedziałem, że Ty takie tempo narzuciłeś. to teraz już masz z górki, bo 16, 18, 19 i 20 są super.

Mnie Todd strasznie denerwował. Wygrał zasłużenie, ale tak bym mu chętnie dał w gębę, że je-zu!

Jamesa uwielbiam i wybaczam mu, że tak zamulił w Chinach. Potem jest z nim trochę lepiej.

1 polubienie

A Jean Robert pedofilem nie jest, za to gdzieś ostatnio czytałem, że jakieś kosmiczne pieniądze ostatnio przegrywał w tego pokera. W Chinach, czy gdzieś. Dobrze mu tak :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Przede mną już tylko trzy sezonu do 20. A potem lecę że wszystkim z góry do dołu. Australijski poczeka!

1 polubienie

Bede intensywnie lobbował za obejrzeniem Au po S20.