🎧 Słuchawki do biura | Home office

I co ja mam z tym niby zrobić? Na kropelkę? Żadnych sensownych zaczepów. Klej fabryczny puści to będzie takie gowno jak u mnie.

Tylko te nowe sony to jest 350 euro, prawie dwa razy więcej. A mi bardzo zależy, żeby łączyły się z dwoma urządzeniami naraz, bo to mają być moje jedyne słuchawki.

1 polubienie

Aaa oks. To Moje Microsofty elegancko łączą się z lapkiem i z iPhonem. Szybciej jednak działa przełączenie się na dźwięk z laptopa, niemal natychmiast. Przełączenie się na telefon to jakieś +/- 5 sekund. Teraz to testuje i wygląda to jakoś dziwnie bo odpalam na iPhone Spotify na lapku YouTube.
Słucham Spoti i włącze coś na YT to przełącza się natychmiast.
Działa YT i włączam Spoti to się nie przełącza. Muszę wyłączyć YT i dopiero wtedy załapie po dłuższej chwili telefon łapie że jednak już działam na iPhonie…

Poczytaj recenzje tych, sam je rozważałem:

mam jedynke, kosze w nich trawnik. ANC jest ok (choc bez szalu), muzycznie bardzo dobre (jak dla mnie), do rozmow sie nie za bardzo nadaja (slaby mikrofon). Nie lacza sie z kilkoma urzadzeniami, ale moze w dwojce juz to poprawili. Jedynka miala klejone pady, ale dokupilem na Aliekspress zamienniki za 40zl i bez problemu dalo sie je wymienic. Bardzo dlugo trzymaja na baterii, nawet z ANC. Na biezaca chwile sa to najlepsze sluchawki jakie posiadam.

Może warto chwilę poczekać? :slight_smile:

1 polubienie

Dzięki temu tylko odchodzi Ci materiał na pałąku, a nie walczysz z pękającym plastikiem pałąka przy zaczepach w Sony :wink:

1 polubienie

Bose QC 35 II.

Mam je już dwa lata i ciagle jestem bardzo zadowolona. Ostatnio całe dni w nich pracuje, bo sąsiad ma remont :stuck_out_tongue: Nic mnie nie boli, ani nie uciska, wspaniale wyciszają sasiada.

1 polubienie

Micro-usb :frowning: słuchawki nauszne Edifier i myszka MX Anywhere 2 są jedynymi przedmiotami, jakim mam który ładuje się na micro-usb.
Usilnie staram się pozbyć tego standardu ze swego życia.

1 polubienie

no niestety to jest minus sluchawek Bose : (

Kurde, człowiek chciał sobie kupić Airpods Pro, a tu Apple uruchomia recall program. Ponoć wszystkie słuchawki wyprodukowane przed Październikiem mają tą wadę. Wychodzi na to, że trzeba będzie poczekać parę tygodni aby mieć pewność, że to co do nas przyjdzie to na pewno będzie model wyprodukowany w Październiku lub nowszy.

W Polsce w takiej opcji najlepiej kontaktować się albo ze sprzedawcą jeśli kupiliście na Apple.com, jeśli nie to dobrze uderzyć do Cortlandu lub iMad bo w PL obsługują apple’owskie programy wymian.

1 polubienie

Dokładnie, ja długo zastanawiałem się nad bose a sony i wybrałem sony. Bardzo teraz żałuję. ANC i dźwięk świetny, ale mniej wygodne od bose i ten pałąk, który już zaczął pękać u mnie po poł roku użytkowania bardzo mnie boli. Pisałem do supportu, że chcę ten pałąk wymienić na gwarancji to powiedzieli ze to moja wina :smiley:

1 polubienie

Można pluć jadem na Apple, ale jedno trzeba im przyznać. Jak jest problem na gwarancji to nie robią problemów z naprawą, a jak coś jest szczególnie awaryjne (klawiatury w macbookach, baterie w iphonach, ostatnio airpodsy pro) to na dany typ usterki wprowadzają programy serwisowe już po gwarancji.
Sony ma problem z pękającymi pałąkami już od pierwszej generacji serii 1000, nie potrafią przyznać się do błędu, odrzucają roszczenia w trakcie okresu gwarancyjnego i co gorsza, nie potrafią go naprawić w kolejnych generacjach

4 polubienia

Trzeba przyznać.


Dam znać czy jest jakaś różnica jak wrócą :slight_smile:

2 polubienia

Ja dzisiaj trochę spontanicznie kupiłem SONY WH-H910NB bo były w dobrej promocji (600zł). Od jakiegoś czasu zastanawiałem się na nausznymi słuchawkami do pracy, grania czasem. Normalnie używam AirPods Pro i je uwielbiam ale po dłuższym trzymaniu w uszach są niewygodne no i dzisiaj skusiłem się na te Sony. Jutro odbieram więc dam znać jak się sprawdzają :smile:

1 polubienie

Używam ich już prawie miesiąc, nie codziennie ale kilka razy w tygodniu i generalnie są w porządku. Wygodnie leżą, można nawet dłuższy czas trzymać, dźwięk też spoko ale są dwie rzeczy które mnie strasznie denerwują. Jedna to aplikacja, zupełnie nie ogarniam jak się stresuje tymi słuchawkami z aplikacji Sony i się tam jakieś rzeczy ustawia, co one znaczą itp. Kosmos. I druga, która sprawia, że rozważam sprzedanie ich to czułość mikrofonów przy rozmowach w nich. Mikrofon jest tak czuły, że ja i osoba z która rozmawiam słyszymy dźwięk przejeżdżającego samochodu na ulicy! Słyszę tarcie opon o asfalt i to przy włączonym trybie ANC i bez niego też. Nie wiem co z tym zrobić, czy przy innych słuchawkach Sony tez tak jest? Przy MX3 i MX4? Albo czy da się to jakoś inaczej ustawić?

Kolega z zespołu kupił rok temu MX3 i od tego czasu zaczęło się nam wydawać, że pracuje na lotnisku albo przynajmniej na ruchliwej autostradzie. Dramat. W tym roku wszyscy w teamie dostali Bose NC700 i problem jak ręką odjął.

1 polubienie

Czyli to generalnie problem Sony, te słuchawki nie nadają się do rozmawiania tylko do słuchania…

1 polubienie

Padło na Arctis-y, Airpods Pro są super ale nie nadają się do biura.

5 polubień