Sleep tracker (iOS)

Poszukuję sleep trackera głównie do zliczania ilości snu, Śpię często nieregularnie, po wyłączeniu budzika nastawiam sobie nowy na za 1-1.5h bo wiem że mogę i muszę jeszcze pospać.

Używając Sleep Cycle w wersji premium nawet nie ma opcji połączenia takiego snu, potem wszystkie statystyki, wykresy się krzaczą i tracą sens, bo nie oddają w pełni tego co śpię. Pisałem do nich z feedbackiem, ich odpowiedź wskazuje że prędko tego nie wprowadza.

Nie muszę mieć żadnych smart funkcji, potrzeba tylko przed snem ustawic budzik i wlaczenie śledzenia wsnu aż do wyłączenia budziku.

Chodzi mi głównie o podsumowania tygodniowe, gdyż pracując na zmiany mógłbym pokombinować z przestawianiem się. Próbowałem ogarnąć to z iOS zegarem, ale się nie da bo tam trzeba ustawić schedule, a przy codziennym innym to mija się z celem.

Posiada ktoś/widział taka aplikacje? Dzięki!

Nie wiem jak bez Apple Watcha, ale z nim tylko
AutoSleep. Wspomniany Sleep Cycle używałem latami, ale AutoSleep to zupełnie inna liga. Bez uruchamiania czegokolwiek wie kiedy się położyłem, ile czasu zajęło mi zaśnięcie, kiedy się przebudziłem i po jakim czasie znowu spałem. Na początku musiałem ręcznie trochę poprawiać pomiary, ale on się tego uczył i później już było idealnie.

U mnie niestety zegarek Amazfit Bip nie radzi sobie z wykrywaniem spania podczas dnia, tj. po nocce lub z drzemkami. Stąd chce już to najprostsze, ręczne uruchamianie za każdym razem, bylebym miał na koniec dostęp do danych ile godzin dziennie, tygodniowo itp.

Radzi sobie, tylko w aplikacji nie pokazuje. Ale jeśli masz połączone z aplikacją zdrowie to tam zobaczysz ile spałeś w dzień itp. :slight_smile:
Problemem nie jest zegarek, ale aplikacja, ale Xiaomi o tym wie, nawet w skepie był komentarz od nich pod jakąś oceną aplikacji, że tak to zostało przez nich zaplanowane i koniec.

1 polubienie