Śledzenie cen

Czy znacie jakieś serwisy, aplikacje, które będą was informować o spadku ceny danego produktu? Ja znam tylko kilka takich działających z Amazonem (choćby polecana chyba przez @pawelorzech keepa). Szukam czegoś bardziej uniwersalnego, gdzie możnaby albo wpisać nazwę produktu i znajdowało w różnych sklepach jak zakładka zakupy w Google, albo żeby można było dodać dowolny link do strony produktu w sklepie i żeby tam śledziło obniżki.

2lajki

AliTools do Aliexpress, niestety niczego bardziej uniwersalnego ni znam

Może customowe google alerts? Ja zerkałem też na Ceneo i odwiedzam hotukdeals/pepper

1lajk

I was today years old kiedy dowiedziałem się o istnieniu Google alerts i do tego customowych. Właśnie o pepper mi się przypomniało godzinę temu i nawet widzę że można ustawić tam alert na odpowiednie kategorie. Zgłębię temat jak wrócę do domu później.
Edit: dzięki za pomysł z Google alerts, zobaczymy czy to będzie działać, ale jest szansa.

1lajk

Ja korzystam z http://shoptagr.com w zasadzie jest to głównie do ciuszków i nie wszędzie działa, ale jak kupujesz z uniqlo, asosa, czy jakichś fajnych zagranicznych brandów to grzech nie korzystać!

1lajk

Amazon ma cos takiego.

2lajki

Podepnę pytanie tutaj.

Polecacie jakieś aplikacje do śledzenia cen aplikacji na iOS? Najlepiej żeby dało radę ustawić powiadomienie o zmianie ceny. :slight_smile:

używam pricespy https://apps.apple.com/gb/app/pricespy-shopping-deals/id369151774 nie zawsze jest to czego chcę ale ustawiam sobie produkt który mnie interesuje i jeśli cena sie zmienia to dostaje info, fajna rzecz to to że widać na wykresie historyczne ceny również więc widzę czy aktualna cena to jakaś z kosmosu jest czy raczej normalna :wink:

1lajk