Śledzenie cen

Czy znacie jakieś serwisy, aplikacje, które będą was informować o spadku ceny danego produktu? Ja znam tylko kilka takich działających z Amazonem (choćby polecana chyba przez @pawelorzech keepa). Szukam czegoś bardziej uniwersalnego, gdzie możnaby albo wpisać nazwę produktu i znajdowało w różnych sklepach jak zakładka zakupy w Google, albo żeby można było dodać dowolny link do strony produktu w sklepie i żeby tam śledziło obniżki.

2 polubienia

AliTools do Aliexpress, niestety niczego bardziej uniwersalnego ni znam

Może customowe google alerts? Ja zerkałem też na Ceneo i odwiedzam hotukdeals/pepper

1 polubienie

I was today years old kiedy dowiedziałem się o istnieniu Google alerts i do tego customowych. Właśnie o pepper mi się przypomniało godzinę temu i nawet widzę że można ustawić tam alert na odpowiednie kategorie. Zgłębię temat jak wrócę do domu później.
Edit: dzięki za pomysł z Google alerts, zobaczymy czy to będzie działać, ale jest szansa.

1 polubienie

Ja korzystam z http://shoptagr.com w zasadzie jest to głównie do ciuszków i nie wszędzie działa, ale jak kupujesz z uniqlo, asosa, czy jakichś fajnych zagranicznych brandów to grzech nie korzystać!

1 polubienie

Amazon ma cos takiego.

2 polubienia

Podepnę pytanie tutaj.

Polecacie jakieś aplikacje do śledzenia cen aplikacji na iOS? Najlepiej żeby dało radę ustawić powiadomienie o zmianie ceny. :slight_smile:

używam pricespy https://apps.apple.com/gb/app/pricespy-shopping-deals/id369151774 nie zawsze jest to czego chcę ale ustawiam sobie produkt który mnie interesuje i jeśli cena sie zmienia to dostaje info, fajna rzecz to to że widać na wykresie historyczne ceny również więc widzę czy aktualna cena to jakaś z kosmosu jest czy raczej normalna :wink:

1 polubienie