Silent Hill Wraca!

To się dzieje na prawdę. Sporo się o tym bez konkretów mówi od jakiegoś czasu. Polski Bloober ma tworzyć remake SH2 plus są jakieś inne projekty tworzone z innymi studiami.

A Annapurna właśnie udostępniła to:

I od razu dzień zrobiony, banan na ryju i mam wrażenie, że zaraz do szkoly muszę wychodzić, nie do pracy. Teraz tylko pozostaje czekać i oby tylko nie zostało ubite jak Silent Hills

4 polubienia

Kolejna podobno fajna gra, w która nie zagram, bo się boję.

3 polubienia

Oj tak, gra zdecydowanie dla tych co nie wymiękają na ostrzeżeniu z czołówki Smerfów

1 polubienie

Ja szedłem spać, kiedy dawali mi w Smerfach ultimatum.

Hatifnatów w muminkach tez się bałem. Buki nie, ale te małe skurczybyki śniły mi się po nocach.

6 polubień

Ja pierdolę THIS! Buka straszna, ale te jebane małe gnoje mnie prześladują w snach do dzisiaj.

Ja przestałem oglądać horrory jak, absolutnie uspawany, stwierdziłem, że będzie super pomysłem wypożyczyć z wypożyczalni VHS to.

Od tamtej pory omijam horrory i bakanie.

5 polubień

Mam wrażenie, ze już tu była rozmowa o tym, ale ja tez Hatifnatów bałem się bardziej niż Buki, a przynajmniej tak samo.

4 polubienia

Ja sobie z nimi poradziłem wyobrażając sobie że wyrosty z ziemniaków to Hatifnaty. I zarzynałem je z ogromną radością. Dlatego teraz boję się Buki.

1 polubienie

Masz i się więcej nie bój

3 polubienia

Przepraszam szanowne towarzystwo. Chwilowy koniec of-topu.

Że się tak wyrażę o żesz kurwa ja pierdolę… gdzie się klika w preorder?

Ale zaraz to będzie fabuła silent hill 2 ona była świetna, ale ja ją znam bo przechodziłem silent hill 2 z pocącym się dloniami na padzie X360. Mam nadxieje, że to nie będzie tylko odgrzany i doprawiony kotlet.

Wygląda na to, że ma to być remake 1 do 1 czyli ta sama świetna historia z grafiką taką jaką ta gra ma w moich wspomnieniach.

Ale nie bój nic bo dla każdego coś miłego:

  • Silent Hill 2 - remake
  • Silent Hill townfall - mala gra z uniwersum
  • Silent Hill f - pełnowymiarowa kontynuacja serii osadzona w Japonii.
  • Silent Hill Ascension - nie do końca wyjaśniony jeszcze online multiplayer
  • Return to Silent Hill - kolejny film, według tego jak to zostało pokazane drugi, czyli udajemy, że ten z 2012 się nie wydarzył.