SeriaLove

Na Apple TV oglądam amerykanska telewizje używając DNS od expressvpn. Ale to USA.
Poszukaj czegoś takiego w Polsce - działa bardzo dobrze. Na telefonie i komputerze trzeba walczyć z VPN, ale na Apple TV to akurat łatwo ogarnąć i działa praktycznie bezproblemowo.

Jak ogarniasz VPN na Apple TV?

1 polubienie

Pewnie przez router.

1 polubienie

Express VPN ma coś, co się nazywa mediastreamer. Ustawiasz DNS w Apple TV i nie musisz używać VPN.

3 polubienia

Pamietam jak moja żona chodząc z nudów na darmowe kursy języka (chciała popracować nad akcentem w Yorkshire) spotykała takie panie które po latach mieszkania w UK miały problem bo dziecko w szkole mówiło coraz więcej po angielsku a coraz mniej po polsku i matka dziecka nie rozumiała :slight_smile:

6 polubień

4 posts were merged into an existing topic: Chernobyl [serial + podcast - dyskusja]

2 ważne informacje:

  1. Trailer Black Mirror 5 sezonu - premiera 5 czerwca!
    - YouTube

  2. Rick & Morty wracają, ogłoszenie kiedy w filmiku:
    Rick and Morty Season 4 Release Date | Rick and Morty | Adult Swim - YouTube

2 polubienia

Czekam na R&M :cucumber:
I Final Space… :man_astronaut:
I Rozczarowanych :crown:

Fajnie, że przypomniałeś mi o Final Space. Zostawiłem to w połowie sezonu, a że nie trackowałem w appce to bym zapomniał. Dzięki! :blush:

Obejrzyj do końca. Warto widzieć te ostatnie minuty tlenu… (I to nie jest sadyzm)

2 polubienia

Paragraf 22 jutro na HBO GO. Jakieś oczekiwania? Mam nadzieję, że to będzie dobre.

Nawet nie wiedziałem, ze coś takiego w ogóle jest. I nadal nie wiem co to, więc w takim razie planuje się do jutra nie dowiadywać i obejrzeć w ciemno.

Ale Paragraf 22 to mam nadzieję, że przeczytany?

1 polubienie

Będzie oglądane:

1 polubienie

Czy tylko ja mam wrażenie, że 4 sezon Lucyfera jest jakiś nijaki? Efekt trochę taki jak przy Grze o tron, zamykanie wątków bez większej finezji i logiki :frowning:

1 polubienie

Ja nie miałem takiego wrażenia. Bardzo spoko i fajnie upakowany, a nie rozciagniety na sile na gazyliard odcinków. Ale co ja tam wiem, skoro ja nawet w tym sezonie Gry o Tron nie widzę aż takiego dramatu, jak wszyscy krzykacze.

Nie no, nie chce być stawiany w jednym rzędzie z całym krzykiem na GoT, bo ja nadal się dobrze bawię oglądając GoT. Jednak Lucyfer mi się o wiele mniej podobał niż poprzednie sezony, tak samo GoT.

Pytanie jest inne, czy to zakończenie wątków czy nowy rozdział :wink:

Wszystko wskazuje na to, że będzie piąty sezon. Lada dzień się dowiemy.

1 polubienie

Paragraf 22 czytałem mega dawno temu, polecam każdemu - czarny humor spływa grubo. Jest na HBOGO też film z 1970r o tym samym tytule, też polecam.
Serial narazie pierwszy odcinek za mną, dziś przerwa na GOT :slightly_smiling_face:

1 polubienie

21 czerwca powraca DARK (jak dla mnie najlepszy serial od Netflixa) i od razu zapowiadają, że będzie trylogią, hype!

2 polubienia