Sennheiser HD 4.50 BTNC

Hej, kupiłem airpodsy więc muszę pozbyć się poprzednich słuchawek, które nota bene są bardzo dobre! Mają świetnie wygłuszenie, dość dobre ANC, świetną jakość wykonania, grają bardzo dobrze i bardzo długo wytrzymują na baterii. Sprzedaje oczywiście cały zestaw (kabel doładowania, kabel jack, case do transportu), moim zdaniem wszystko wygląda jak nowe. Cena, która mnie interesuje to 399 zł.

4 polubienia

Nie wiem co ile mogę odświeżać, ale liczę, ze już mogę. Śmiało, bierz ktoś, to naprawdę dobre słuchawki. Możemy tez coś ponegocjować, jak mam schodzić z ceny to wole tu, niż randomom na olx.

1 polubienie

A czy one są tylko Bluetooth czy można też po kablu?

Gdyby nie to że mam kilkanaście par słuchawek to bym rozważał :wink:
Mam 2 true wireless, 2 sportowe, do rozmów z mikrofonem na pałąku, zamknięte bt z anc, podobne na kablu i kilka tradycyjnych jak od telefonów plus trochę takich co leżą w szafkach nieużywane. Czy mamy temat o słuchawkach? :wink:

@DentystaSadysta Można też po kablu.

@Marx Temat o słuchawkach to super pomysł! Zakładaj i będziemy gadać. Chociaż ze mnie marny audiofil, wymieniłem te sennheisery na coś bardziej pragmatycznego bo w większości czasu i tak chcę słuchać na nich podcastów. Może kiedyś kupie jakiś sprzęt do rozkoszowania się muzyką :slight_smile:

2 polubienia

Cześć wszystkim. Cena spada do 350 zł :slight_smile:

Ten temat został automatycznie zamknięty 29 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.