Senior developerzy, AppYourself Sp. z o. o

Hej, firma w ktorej pracuje od kilku dobrych lat, poszukuje seniorow devow. Kim jestesmy? AppYourself to software house zajmujacy sie tworzeniem web aplikacji i aplikacji mobilnych z mysla o rynku niemieckim (duze firmy i startupy).

Kilka przykladowych wdrozen?

Od siebie moge dodac, ze atmosfera w pracy jest bardzo dobra, zespol swietny a szefostwo jest otwarte na wdrazanie wlasnych pomyslow - jesli lubisz prace w korpo i czucie sie jak nic nie znaczacy trybik w wielkiej maszynie, to nie jest to miejsca dla Ciebie :wink:

Wszystkie szczegoly sa w ofertach, a w razie jakichkolwiek pytan pozostaje do dyspozycji.

1 polubienie

Czy tylko mnie mierzi takie coś?

PS w korpo też można mieć samodzielne stanowisko i nie być tylko trybikiem :joy:

3 polubienia

Moze i tak, ale ja sie nigdy z tym nie spotkalem :slight_smile: Moze po prostu mam doswiadczenia ze zlymi pracodawcami?

Właśnie miałem to napisać. Jeśli jesteś nic nieznaczącym trybikiem w korpo to znaczy tylko tyle, ze jesteś słaby w tym, co robisz.

Albo to, albo jest jak z tym gościem, co poszedł do lekarza, ze go wszędzie boli, gdzie się palcem nie dotknie.

1 polubienie

prawda jest taka ze wielu ludzi jest slabych w tym co robi, choc kazdemu sie wydaje ze on akurat jest najlepszy. Ale regula niekompetencji twierdzi inaczej i cos w tym jest.

1 polubienie

Ja od dawna choruje na Imposter Syndrome: Symptoms, Causes, and Coping.

2 polubienia