Samopomoc Wąska

Ej czy jest ktoś kto zajebiście ogarnia Worda?

Coś tam umiem, a co chcesz?

1 polubienie

This guy

DCvk9kpTURBXy9hMjA5ZDFlZDUxOGYwY2Q0N2QyNzY1ODA4OTZhNmE3Ny5qcGeRkwLNAcwA3gACoTABoTEB

16 polubień

Wszyscy skromni tutaj. Jakbyś nakreślił przynajmniej zarys problemu, prędzej ktoś się zgłosi.

3 polubienia

Mam trzysta stron tekstu który jest zapisem czatu.

Wygląda to tak:

“Janek (02/04/2005, 21:37)
Cześć

Pawełek (02/04/2005, 21:37)
Cześć”

Czyli trochę przeredagowany log z whatsappa

Szukam sposobu na pogrubienie czcionki jednego z dwóch z rozmówców (razem z treścią wiadomości) i ewentualne wyrównanie do prawej żeby bardziej instynktownie czytać to jako rozmowę.

W shortcutach coś się wali i nie mogę tego zrobić jedyna metoda jaką umiem - wychatgptowanym regeksem.

Nie widzę tego inaczej niż tworzeniem makra w Wordzie albo jakimś prostym kodzikiem w Javascript w Google Docsach

1 polubienie

Nie miałem w rękach Copilota od Microsoftu, ale być może byłby w stanie zrobić to na podstawie prostego promptu.
Problem w tym, że chyba na razie dostępny tylko w ramach licencji Business albo Enterprise :frowning:

1 polubienie

Copilot ma limit znaków, ale w sumie działa

Ale to samo powinno się dać zrobić w normalnym ChatGPT albo Bing Chat, tylko pewnie trzeba by podzielić na parę razy.
No i kwestia tego czy chcesz wrzucać całą treść gdzieś komuś na serwery, ale rozumiem, że to nie problem bo:

2 polubienia

Jak się jutro będę nudził w pracy to ci to zrobię. Masz ewentualnie jakąś próbkę do wykorzystania?

Ja już to zrobiłem jak debil skończony ręcznie. Ale na przyszłość dobrze wiedzieć. To cudzą korespondencja. Nie mogę wysłać żadnej próbki niestety.

1 polubienie

@morfina @Tadek

Ale ja to jestem dobrym debilem. Bo zamiast poprosić copilota czy chgpt to ja kombinowałem jak tam powstawiać gwiazdki i robić w shortcutach make rich text from markdown.

Zaćmienie mózgowe. Bardzo Wam dziękuję.

2 polubienia

wrzuc do excela

1 polubienie

O widzisz. Kolejne zajebiste rozwiązanie, do którego wystarczy mieć mózg, żeby dojść.
Czuję się coraz głupszy.
Ale dzięki :grin:

1 polubienie