Safari nie wyświetla poprawnie stron

Hej Wąsy,
miał ktoś taki problem na safari (MB air M1 macOs 12.4)? Żadne filmy się nie ładują, tzn nie ma obrazu, leci sam dźwięk… Chciałem się przekonać do używania Safari na Macu, ale chyba nic z tego, bo takie fochy odstawia co kawałek, że mi się odechciewa….

Gmail np przy każdym wyjściu z maila wygląda przez ok. 5s. tak:

CPU nieobciążone.

Czyściłem pamięci podręczne, wyłączałem rozszerzenia, force kill, etc - nic nie pomaga :frowning:

SOA #1
MBA M1 z 12.4. Safari jako główna przeglądarka i problemów jak wyżej nie stwierdzono. Ogólnie nie mogę narzekać. Owszem, czasem zdarza się jej jakiś numer odwalić, ale to sporadyczne przypadki.
Co jeszcze ci nie działa? Sprawdzę u siebie

1 polubienie

Czasem również mi się tak zdarza i zwykle są to momenty, w których przesiadam się z powrotem na Firefox/Brave. Zwykle jednak po jakimś czasie, a czasami natychmiast po reboocie komputera Safari się ogrania i na powrót działa przyzwoicie. Trzeba jednak pamiętać, że jakkolwiek Apple nie zachwalałoby jej funkcjonalności, bezpieczeństwa itp., dalej pozostaje ona daleko w tyle za liderami rynku. Doszedłem w pewnym momencie do wniosku, że z takimi crashami trzeba się liczyć :man_shrugging:
Skoro już jesteśmy przy żaleniu się na Safari, czy komuś również pojawia się błąd, w którym wpisując na pasku adresu np. “forum.ye” przeglądarka podpowiada końcówkę adresu (wypełniając nim pasek adresu), a po wciśnięciu enter jestem przekierowywany do wyników wyszukiwarki z frazą “forum.ye”?