[S] Xbox One X + pad + gwarancja 13 msc

Hejo,
jak można było wysłuchać w Nagranym Podcaście, zmieniam generację i po niecałym roku rozstaję się ze swoim Xbox One X 1TB, na którym zasmakowałem Game Passa i grania w 4K. Sprzedaję, bo biorę na premierę Xbox Series X i zostawiam sobie zwykłe PS4.

Sprzedaję:

  • Xbox One X z dyskiem 1TB
  • oryginalny pad do Xbox One
  • oryginalne pudełko z zestawu
  • kabel HDMI i kabel zasilający
  • załączone książeczki i instrukcje
  • gwarancja z dowodem zakupu ważna do 29.10.2021
    Gwarancja Xbox

Konsola kupiona 29.11.2019 od Oficjalnego Sklepu Allegro na Black Friday w zestawie z Forzami (ale tu kody już zużyłem, a kody na Game Pass i Xbox Live chyba się już przeterminowały - dla nowych użytkowników Game Pass 3msc za 4 zł) z identycznego zestawu jak tutaj: https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/konsola-microsoft-xbox-one-x-forza-horizon-4-forza-motorsport-7

Stan idealny, grałem i dbałem. Konsola działa perfekcyjnie, działała w warunkach odpowiedniego chłodzenia. Zdjęcia prześlę po weekendzie, ale umówmy się, będą to zdjęcia konsoli, którą znacie. :wink: Nie ma żadnych wizualnych defektów.

Kontrahent pewny, bo inaczej mnie Orzech i Wojt dojadą. Na forum PSX Extreme mam ze 20 plusów (saunter), a na Allegro jakieś 350+ transakcji indywidualnych.

YesWasom sprzedam za 900 zł. Do odbioru w Warszawie lub mogę wysłać jakimś kurierem za jakiś śmieszny pinionc. Nowa konsola to teraz 1400 zł, więc jak ktoś szuka tego sprzętu, znalazł idealnie. :slight_smile:

5 polubień

Polecam bardzo mocno tego allegrowicza. Pisałem już w innym wątku, że to porządny człowiek. Dobra mordeczka.

Jak ktoś szukał to lepszej oferty raczej nie znajdzie. :muscle:

3 polubienia

cena świetna, a konsola najlepsza :eyes:

2 polubienia

Poszło na tym forumku. Do zamknięcia! :slight_smile:

2 polubienia