[S] Wyprzedaż garażowa - depilator laserowy, pocketgo, mi9

Cześć Wąsy, parę rzeczy mam do sprzedania, więc w celu powiększenia zasięgów, korzystając z działu giełda, wrzucam info co mam.

Cena dla Wąsów -10% (słownie: minus dziesięć procent) od ceny na OLX.
Preferowany odbiór osobisty w Tarnowskich Górach lub w Gliwicach.
Oczywiście, przesyłka z OLX również wchodzi w grę - zawsze to wyższy poziom bezpieczeństwa niż ‘na słowo’.

  1. Depilator Laserowy Philips LUMEA BRI 953/00 IPL
    Żona moja bardzo zadowolona z efektów (ja również :pleading_face:), z rozpaczą rozstaje się ze swoim prezentem świątecznym, jednak z racji wystąpienia przeciwskazań do depilacji światłem nie może go już używać.

2. Garmin Vivoactive 3 - kolor: czarny - zegarek z GPS
Poluję na Garmin Instinct Solar, więc na sprzedaż mam aktualnego mojego Garmina.

Ogłoszenia - Sprzedam, kupię na OLX.pl

  1. Konsola BittBoy PocketGo
    Ograłem na niej gry z GB do których miałem sentyment, zarówno te czarno białe jak i kolorowe. Zelda i Okaryna Czasu była super :slight_smile:
    Niestety czasu mało, dzieciaki się dochrapały Nintendo Switcha, więc lepiej żeby PocketGo ruszył w świat niż zabierał kurz w szufladzie. Zabawa przednia. A wymiary doskonałe, żeby zabrać ze sobą w plener.
  1. Xiaomi Mi 9 64GB
    Żona jakiś czas temu zmieniła na iPhone 12 - więc dołącza do wyprzedaży garażowej by wspomóc zakup nowego Garmina Instinct :slight_smile:
4 polubienia