[S] Nintendo Switch OLED

Na sprzedaż używana konsola Nintendo Switch OLED. Konsola w stanie idealnym, nie nosi ŻADNYCH śladów użytkowania. Kupiona w październiku 2021, używana sporadycznie.

W zestawie:

  • konsola
  • stacja dokująca
  • oryginalna ładowarka
  • oryginalne pudełko

GRATIS: etui na konsolę, oraz folia ochronna na ekran.

Konsola kupiona na firmę, wystawiam FAKTURĘ VAT.
Preferowany odbiór na terenie Warszawy.

Link do OLX: https://www.olx.pl/d/oferta/nintendo-switch-oled-etui-faktura-vat-CID99-IDQS7Y1.html?bs=olx_pro_listing

1 polubienie

Nie wolno mi nic kupować… nie potrzebuję więcej przedmiotów… nie wolno mi na to patrzeć… nie będę tyle grał żeby było warto kupować switcha…

8 polubień

moje życie nie stanie się lepsze po wydaniu tych 1200 zł. X boxa od tego Pana też nie potrzebuję. ROWERU prawie nowego tym bardziej.

Muszę zamknąć forum

hator, hator, hator…

4 polubienia

Ten Pan przesadził z dzisiejszymi wstawkami na OLX. Walka jaka ze sobą toczę boli mnie fizycznie.
Trzyma mnie przy życiu tylko to, że zamówiłem SteamDecka a temat graveli i bikepackingu dopiero zaczynam badać i za wcześnie na decyzje.

EDIT: Gravel na mnie za duży.

1 polubienie

Tak tylko powiem - nie będziesz żałował żadnej złotówki wydanej na steam deck :sunglasses:

I na to liczę! Zamówiłem sobie 64GB z planem włożenia dysku we własnym zakresie - powiedz proszę, że to dobry pomysł. Słyszałem wiele głosów, że to dobry pomysł.
NA BOGA POWIEDZ, ŻE TO DOBRY POMYSŁ!!!

1 polubienie

Ja mam 256gb. Do tego planuje duża kartę pamięci.
A dysk może później. Korciło mnie 512 dla szybki

Kurczę… jakbyś napisał w piątek rano, to bym kupił iP 13 pro zamiast 14… i switcha.

2 polubienia

Haha, Panowie podziwiam waszą walkę i samokontrolę żeby nie kupować gadgetów i konsol :smiley: jeśli Was to podniesie na duchu to Switch już sprzedany, także ogłoszenie nieaktualne!

5 polubień