[S] ErgoDox v1

ErgoDox rev.1 na sprzedaż.

Programowalne klawiatury są super! Nie wiesz czym są programowalne klawiatury?
Proszę:

Ergo jest za duży jak na moje potrzeby. Mini i Planck bardziej przypadł mi do gustu. Jestem jej drugim właścicielem. Używam jej ponad rok z przerwami. Jeśli chcesz więcej informacji na jej temat to odsyłam na stronę producenta. Jest też dostępnykonfigurator online. Chciałbyś mieć TapDance, Dynamiczne Macro, Aktywację warstwy dwoma klawiaszami? Polecam stronę z dokumentacją wraz z filmikiem od LTT jak przygotować i flashować własne układy.

Najważniejsze ErgoDoxa cechy:

  • Jest to pierwsza rewizja bez socketów hot swap. Może to być dosyć ważne, jeśli chciałbyś wymieniać przełączniki. W takim wypadku musisz lutować.
  • Przełączniki Gateron Brown. W 1 przypadku na 3 okazały się za głośne do pracy w biurze. W 2 pozostałych były ok.
  • Nóżki do ustawienia nachylenia klawiatury, używałem polecam.
  • Podstawki na nadgarstki z twardej, acz przyjemnej gumy. Łatwo się ją czyści z wszelkich okruchów.
  • Zauważyłem, że przełączniki po literami B, C, M. Potrafią wysłać czasem dwa sygnały aktywacji. Są dwa scenariusze albo wystarczy przeczyścić przełącznik, albo go całkiem wymienić. Jeśli będziesz zainteresowany, mogę je przeczyścić i zdać relację z wyników.
  • Dodatkowe klawisze F i J bez wypustek nawigacyjnych. Nie znam fachowej nazywa ¯_(ツ)_/¯

Album zdjęć
https://imgur.com/a/GTnN16o

Cena
Interesuje mnie 850zł.

Jeśli jesteś z Poznania możemy umówić się w kawiarni na przetestowanie klawiatury.

1 polubienie