[S] Apple Watch 6 40mm Black LTE

Hej, jako, że przesiadłem się na Apple Watch Ultra sprzedaję jak w tytule zegarek Apple Watch 6 w wersji z LTE (używany z eSIM Orange Flex).

Zegarek w stanie ogólnym dobrym, na wyłączonym wyświetlaczu lub pod kątem widać mikrodyski i jedną większą ryskę, która jest na poniżej fotografii mocno podbita/wyolbrzymiona. W normalnym użytkowaniu jej tak nie widać, chyba, że w okół dużo światła LED i patrzy się na tarczę pod różnymi kątami. Bateria w ustawieniach opisana jako:

Maximum Capacity: 75%

Ja byłem nauczony codziennego ładowania, czasem doładowywanie jak pracowałem przy biurku. Ale miałem zawsze włączony always on display i LTE.

Cena: 6̶0̶0̶p̶l̶n̶ 500pln

1 polubienie

Cena w dół dla Wąsów, 500pln, po weekendzie leci na olx :slight_smile:

Na olx z lenistwa nie wystawiłem, ale moja ostatnia cena to 450pln, jak na AppleWatch z LTE to raczej korzystna cena :slight_smile:

1 polubienie

Trochę czasu minęło od ostatniej aktywności w tym temacie ale… Aktualne jeszcze?

Tak, aktualne :wink:

Oks. Potencjalny przyszły właściciel właśnie bije się z myślami. Jak walka się zakończy dam znać.

1 polubienie

Walka zakończona. Reszta do przegadania na priv.

Ten temat został automatycznie zamknięty 29 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.