[S] Anbernic RG35XX - transparent white

Hej Wąsy,

Sprzedam retro konsolkę Anbernic RG35XX w wersji białej, przezroczystej, pełen komplet:

  • konsolka
  • pudełko
  • oryginalna karta 64 GB z ichnim softem
  • kabelek
  • instrukcja
  • szybka na ekranik
  • wersja z fabryki z pojemniejszą baterią 2600mAh

Stan igła, ekran bez rys, wszystko śmiga. Więcej o konsolce pisałem w wątku Retro gaming 🕹️ - #49 przez nikielmcn

Na OLX widziałem używki zaczynają się od 250 PLN, więc dla Wąsów 200 PLN, inpost stawiam ja. Chyba, że ktoś chce osobiście w Tarnowskich Górach :wink:







1 polubienie

Myślę dalej :wink:

1 polubienie

Namyśliłem się i jednak nie. Dopiero co kupiłem Xboxa X a oprócz tego kurzy się w domu kilka konsol. I’m sorry.

1 polubienie

Sprzedaj tego xboxa i weź ps5.

3 polubienia

To byla dogłębnie przemyślana decyzja, zwłaszcza że posiadałem wszystkie PlayStation, od jedynki po PS4.

Ale wygrał Xbox po wylistowaniu wszystkich za i przeciw.

1 polubienie

oglądałbym taką tabelkę! :face_with_monocle:

2 polubienia

Za PS5 przemawiały exclusivy i przywiązanie do marki.

Za Xboxem przemawiały:

  • Asymetryczny gamepad (od grania na Dualshocku boli mnie staw lewego kciuka do tego stopnia, że musiałem kupić asymetryczny pad do PS4)
  • Rozmiar i wygląd samej konsoli - musiała się schować w szafce pod TV
  • Cena za wersję z Blu Ray (PS5 40% droższe; plus i tak musiałbym dokupić asymetrycznego pada. Victrix Pro BFG to ~$179; NACON Revolution 5 Pro to ~$229).

Przeciw PS5 przemawiało też:

  • Większość exclusive ciągle wychodzi na PS4 więc nie mam problemu żeby coś ograć gdyby się przydarzyło, że koniecznie muszę.
  • Nawet gdyby był jakiś Exclusive którego nie mogę ograć na PS4, za moment będzie wysyp używanych PS5, bo w Q3 2024 ma być PS5 Pro. To po co przepłacać.

PS: Zaśmiecamy wątek sprzedażowy

4 polubienia

Dodałbym jeszcze:
Exy z PS5 za chwilę będą na PC :stuck_out_tongue:

2 polubienia

sprzedane na OLX, do zamknięcia