Rzeczpospolita - subskrypcja rp.pl

Hej, jakiś czas temu szukałem w miarę rzetelnego źródła informacji. Przetestowałem sporo mniej lub bardziej stronniczych (niestety ciężko w dzisiejszych czasach o bezstronne, rzetelne dziennikarstwo). Finalnie padło na Rzeczpospolitą, która pasuje mi formą, mnogością dziedzin o jakich pisze i brakiem bezczelnych reklam. Niestety to wszystko przypłaca się tym, że nawet webowe treści dostępne są jedynie za paywallem (pomijam to, że 3 artykuły MIESIĘCZNIE można przeczytać za darmo). Może to i dobrze… Tak czy siak płacę w tym momencie subskrypcję w wysokości 30 zł miesięcznie, co w mojej ocenie jest lekką przesadą i dlatego właśnie utworzyłem ten temat.
PYTANIE - czy ktoś byłby zainteresowany płaceniem subskrypcji na spółkę? Szukam dwóch osób, które łącznie ze mną będą dawały 3, więc wyjdzie na głowę po 10 zł/msc, co w mojej ocenie nie jest jeszcze kradzieżą, a już kwotą, którą można płacić za treść tego typu.

2 polubienia

Pi razy drzwi 1,5 zł za wydanie? Jakiś Fakt czy Super Express kosztuje więcej.

1 polubienie

Jak kogoś nie stać na 30 PLN miesięcznie to chyba powinien się zastanowić gdzie popełnił błąd w życiu.

Tak to może nie mów.
HAŁEWER
Jest coś uroczego w narzekaniu na brak bezstronnego, rzetelnego dziennikarstwa przy jednoczesnym kombinowaniu, jak tych ostatnich bezstronnych i rzetelnych oszukać na hajs xD

3 polubienia

Sęk w tym, że tutaj nie kupujesz numeru, a jedynie dostęp do contentu webowego. Plany z ePrenumeratą czy normalne wydania papierowe to dużo grubsze pieniądze idą :wink:

Stać, ale te wszystkie subskrypcje to VOD i inne to już w grube pieniądze idzie :wink:

1 polubienie

Panie, jak czytasz to nie masz czasu na oglądanie :rofl:

Problem solved :stuck_out_tongue_winking_eye:

PW

Kończę temat, bo znaleźli się już chętni :wink:

1 polubienie