Rusza Empik Premium - polska odpowiedź na Amazon Prime

Nie wiem czy to dobry dział, ale najlepiej mi pasował. Rusza nowa usługa :slight_smile:
Oferta wygląda całkiem nieźle:

  • 15% Stałej zniżki w salonach Empik
  • Do 20% specjalnej zniżki online
  • Nawet do 600 zł zwrotu środków za zakupy – empikowy cashback - kupując w salonach i online otrzymasz do 3% zwrotu na konto empik.com
  • Darmowa dostawa (powyżej 40zł)
  • Zniżki na bilty do kina i na wywoływanie zdjeć
  • Empik GO w pakiecie (!)

I powiem tak - Empik GO kosztuje 40zł miesięcznie za audiobooki+ebooki, a Empik Premium 10zł (obie ceny przy płatnościach co miesiąc). Jeśli premium zawiera cały katalog dostępny w GO to się bardzo opłaca.

2 polubienia

Niestety, nie całe EmpikGO. Tylko bliżej nie sprecyzowane 11000 pozycji, których teraz nawet nie ma jak sprawdzić.

2 polubienia

No to … wiem, że nic nie wiem.
Ciekawe czy jest gdzieś katalog tego, albo po prostu zaryzykuje te 9,99zl i wezmę na jeden miesiąc to sprawdzę co mają.

Biorąc pod uwagę ceny Empiku nawet przy -20% idzie znaleźć ten asortyment taniej w internecie :smiley:

1 polubienie

MiBandy mieli (nie wiem jak teraz) swego czasu najtaniej w PL licząc sklepy które sprzedają legalnie z gwarancją, a nie firmy kszaki zlecające majfrendom wysyłkę na twój adres :slight_smile:

A na kindlu poczytam książki?

Nie. I to jest najgorsze, ale Empik Go nigdy nie wspierało czegokolwiek poza ich aplikacja.

To jest 15% na każda książkę/grę/film? To przecież bajka za dyszkę. Wystarczy kupić dwie książki w miesiącu i się zwraca. Na wszystko wszystko taki deal?

Nie zwraca się bo ceny w Empiku to często masakra. Do tego jest różnica cenowa między emipkiem online i stacjonarnymi. Różnica w rabacie również.

4 polubienia

Szczerze, to nie wróżę tej usłudze jakiegoś wielkiego sukcesu. Nie mają kontentu.
EmpikGO to w zasadzie serwis w powijakach…
Ceny książek w empiku są horrendalne.
Darmowa dostawa od 40zł? Mehh mam Allegro Smart…

1 polubienie

Nie zwraca się. Ceny w Empiku są z kosmosu. Lepiej brać np. w Gildii, gdzie od razu masz -30%. Liczyłem na to EmpikGO, ale tak okroją (już okrojoną) ofertę, że dla mnie kicha.

1 polubienie

Problemem jest wybór - mamy storytell który mnie zdenerwował, bo zaczęli robić serie original i ich nie dokończyli. Poza tym legimi, Empik i audiotekę, ale w tej ostatniej to działa inaczej - po prostu masz dowolnego audiobooka na stałe za stała cenę, wiec to nie subskrypcja a stała cena zakupu.

1 polubienie

Na szczęście zarówno Storytel, jak i EmpikGO można zawieszać w każdym momencie. Ja robię tak, że przygotowuję sobie wishlistę i wtedy odpalam dany abonament na miesiąc-dwa. Jak mi coś wybitnie podpasuje i chcę to mieć na zawsze, to kupuję to w Audiotece.
Legimi próbowałem raz, ale wygląd aplikacji jest IMO tak ohydny, że używać się nie chce.
Jest jeszcze Lecton, też od Audioteki, ale katalog ma kiepski.

Storytell ma wyszukiwarkę na stronie, ale jeśli chodzi o Empik to nie znalazłem katalogu dostępnych pozycji. I tego mi głównie brakuje w takich apkach - możliwości spokojnego sprawdzenia co mają.

Ja szukam bezpośrednio na stronie. Wybieram interesującą mnie pozycję i jeżeli jest dostępna w GO, to ma odpowiednie oznaczenie. Niestety, rzadko się to zdarza.

Ja wolę szukać w druga stronę - np na stronie storytell szukam po tagach/autorach/seriach i często potem w podobnych.

W audiotele można mieć ‘abonament’’ przeciez:)
Jedna dowolna książka co miesiąc za 19.99 :slight_smile:

To przecież pisałem o tym, że to nie subskrypcja a stała cena :slight_smile: