Rozpad ekipy podsluchane.pl?

Jako, że z tematu o podcastach wiem, że sporo z nas słucha produktów od tej grupy podcasterow, to stwierdziłem, że może to kogoś zainteresować.

Paweł Opydo i Zwierz że swoim zvz odchodzą z grupy. Zvz będzie dalej wychodziło, ale nie jako część podsluchane.pl. Zwierz jednak dalej będzie wydawał z resztą czytu czytu.

Dodatkowo po zamknięciu Comics weekly, cała ekipa tego podcastu również nie ma żadnego podcastu w ramach sieci (napisy końcowe są poza siecią).

W sumie więc w ekipie zostają tylko ludzie związani bliżej z mysz maszem, co jest o tyle ciekawe, se nie było prawie żadnych znaków jakichkolwiek konfliktów w środku.

Czy poszło o patronite sesji? Czy nikt nie lubi Pawła? Czy to sprawka Wąsów? Zapraszam do dyskusji :wink:

6 polubień

Wydaje mi się, że to nie było odejście jednostronne xD
Co dziwne PO podaje powody odejścia, które odwrócone o 160stopni podawał jako największe atuty i moc podsluchane.pl

#trudnesprawy

Ej ja kojarzę to nazwisko. To nie jest przypadkiem taki kurdupelek, co pare lat temu za wszelka cenę chciał być panem z internetu?

Z podsłuchanych odeszli też ostatnio Jęki Walenia ale chłopakom chyba skala już przeszkadzała. Oni chcieli robić sobie coś małego a podsłuchane naciskało na jakieś wspólne casty, reklamowanie itp itd.

Tak, Jęki odeszły na koniec sezonu, ale to sprawa w ogóle nie związana. Tutaj chodziło o to, że jęki lubią swoją pracę w gamę devie, a podcast to ich hobby. Reszta coraz bardziej profesjonalnie chciała do tego podejść.

Jak coś, to nie jest nasza wina i nic takiego nie zrobiliśmy, żeby to się wydarzyło. Dementuję plotki jakoby Yes Was stawał się siecią podcastów.

9 polubień

Oooo, nowy temat, nowy nagłówek ‘Paweł Orzech potwierdza powstanie sieci Yes Was’ :wink:

5 polubień

“Nasze źródła potwierdziły że Yes Was mógł stać za rozpadem…”

:smiley:

1 polubienie

A co z KJTJ czy ten podcast nie należy przypadkiem do słynnej sieci Yes Was?

To jest nasza spółka córka, nie nazywamy tego siecią

4 polubienia

A skąd te informacje? To tak na serio czy żart? Bo pierwszy raz o tym słyszę.

Serio. Jest informacja na fanpage Podsłuchane.

Ach, ok. Nie używam prawie wcale fb.

1 polubienie

ja mam bana na tt u popydo wiec i nawet nie słuchałem go :grin: btw nigdy go nie śledziłem a jakiś czas temu się okazało że mam bana jak ktos podlinkował jego twita :grin:

3 polubienia

Nie zna życia ten, kto bana u niego nie miał.

6 polubień

Ha, w końcu trafiłem na tę wiadomość od P. Opydo na fanpage’u. Czytając komentarze pod spodem wychodzi, że zdarzyła się jakaś drama w ekipie. Przyznam, że płakać za nim nie będę. Niby słucham zvz, ale głównie dla Kasi, bo styl bycia Pawła jakoś do mnie nie przemawia. Wprawdzie jak Kasia w ostatnim odcinku sama powiedziała to trochę są ich persony, to akurat jego rola, którą gra mnie irytuje. Bycie bucem mnie jakoś nie bawi. Jak słuchałem Gorących krzeseł to zdecydowanie cieszyłem się na każdy odcinek bez niego.

2 polubienia

Swego czasu słuchałem trochę ZvZ. Do momentu, w którym moja żona zauważyła, że ta panna ma wadę wymowy. Od tego czasu nie mogłem się ani trochę skupić na treści :smiley:

1 polubienie

Ja to słyszałem od początku, ale teraz wyłapuję to tylko przy niektórych słowach pojedynczych. Zvz nie jest moim ulubionym podcastem, zdecydowanie wolę ekipę z myszmasza, więc właściwie tak jak ktoś napisał że w podsluchane tylko oni zostali to mnie nawet cieszy, bo więcej mi nie trzeba.

Bany u Opydo są ściągane w każdy dzień dziecka, więc prawdopodobnie już ich nie macie. Ja akurat w tym roku nie zostałem zbanowany, więc nie mam jak sprawdzić, ale tak to u niego wyglądało.

3 polubienia

ja mam odkąd pamiętam nic się nie zmieniło do teraz, prewencyjnie i ja go zbanuje chyba skoro tak, poza tym że wiem, że nagrywa podcasty to zielonego pojęcia nie mam co to za gostek więc nawet mi nie zależy za bardzo