Rodzinne secret santa :) co na prezent

Cześć, podrzucacie czasem swoje zakupowe wybory, prezenty i pomyślałem że się poradzę Was. Mam rodzinne secret santa, budżet do 100zl i dylemat co sobie wybrać :joy: (tak sobie), przewertowałem listę życzeń w amazon ale nie mam albo nic w podobnej kwocie albo nic wartego uwagi, może sobie ostatnio coś fajnego sprawiliście w tej kwocie, może to mi podsunie jakiś pomysł.

Ps. Co do tematyki to w sumie bez ograniczeń, z wyjątkiem grani i gier :slight_smile:

Około tej kwoty, na mojej liście rozmaitości mam:

Ładowarka Baseus 60W

Lampka na monitor Baseus

i klapki Adilette Cloudfoam Plus

Ładowarka spoko, w sumie przydała by się bo nie musiał bym targać swojej do polski i używać z przejściówką :thinking:

Klapki też, mam podobne tylko z Nike :slight_smile:

Monitora akurat nie używam :slight_smile:

To już dwie alternatywy są, dzięki

Trochę nie na temat, ale protip: jak będziesz jechał do Polski następnym razem, to zawieź tam i zostaw rozgałęziacz. W ten sposób obskoczysz wszystko jedną przejściówką.

1 polubienie

Popieram, choćby taki PowerCube zwłaszcza, że się mieści w budżecie :smiley:

EDIT: oczywiście nie wpadłem na to, że w PL PowerCube będzie sprzedawany wyłącznie z gniazdami PL; więc raczej na secret santa odpada :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Właśnie próbowałem rozkminić jak to wykorzystać :joy:

Rozgałęziacz jest tu jakimś wyjściem :thinking:

Ta ładowarka Baseusa ma PD na 60W więc naładujesz nią praktycznie wszystko co da się ładować po USB-C, łącznie z tabletem czy komputerem. Tylko trzeba do niej kabel odpowiedni (ja mam Baseus 100W USB-C - USB-C)

A te PowerCube mamy w biurze i są bardzo spoko. Tylko że jak potrzebujesz wtyki UK to trzeba kupić w UK :frowning:

Audiobooki, ebooki, subskrypcje na Legimi czy Storytel. Nie podaje tytułów bo zależy kto co lubi. W święta jest zawsze trochę czasu na to a nie jest to kolejnym gratem, który jak się nie sprawdzi to lezy i zajmuje miejsce. A w święta jest zawsze więcej czasu na kulturę wszelkiego rodzaju.

1 polubienie

Jedną z opcji mam 2 książki wybrane :slight_smile:

Ale w sumie roczny abonament na Empik albo jakieś inne ebooki to całkiem dobry pomysł :thinking:

1 polubienie